Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyi szánalmasak az emberek?

Ennyi szánalmasak az emberek?

Figyelt kérdés

Minden nap csuklós busszal járunk suli, minden ajtót kinyit nekünk a buszsofőr, hogy hamarabb fel tudjunk szállni. A héten nem a megszokott 3 ajtós buszt küldték így a legtöbben hátul szálltunk fel.

Az egyik lány előttem volt, nem tudtunk tovább menni így megálltam az egyik ülésnél. Mögöttem már ott állt egy gyerek. Részben azért is álltam meg ott, annyira bent, hogy a többiek fel tudjanak szállni, mert még így is néhányan a lépcsőn álltak.


Összeért a táskánk. Próbáltam arréb menni de tőle nem tudtam.


A LÉNYEG, hogy annyira szemtelen volt az a gyerek, hogy egész úton lökdösött, nekem dűlt, és hangosan magyarázott a nem normális haverjainak és egy csajnak, hogy idézem : "b+ és észre sem veszi"

Ezt hallgattam egész úton.

Történt még rosszabb helyzet is, ugyanis teljesen rámtámaszkodott, rámdült. Folyamatosan megjegyzéseket tett. Utána már nem csak az adott gyerek, hanem a haverjai is, és ami a legszomorúbb,az az egy szem lány is.


Ha megkért volna, hogy bocsi vagy bocsánat valamit csináljak már (hozzáteszem én már teljesen rá voltam tapadva az ülésre,- ülőhelyek mindig foglaltak).

Nem az, hogy megjegyzéseket tesz.

Egyébként ő arrébb tudott volna menni. Az a baj, az emberekkel, hogy nem figyelnek a másikra. Ha ők már felszálltak akkor jó, de őket már más nem érdekli, hogy esetleg nem tud felszállni xy.


Még egy utolsó mondat, kis fiatal gyerek volt 15-17 év közötti.


2012. okt. 10. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mi itt a kérdés?
2012. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen.
2012. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki,hogy menjen arrébb?
2012. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én illedelmesen megkértem volna, hogy fejezze be a cirkuszt. Ha tovább folytatja akkor pedig olyan tockost kapott volna, hogy a h.lye haverjaival együtt esik ki a csukott ajtón. Az a baj, hogy az emberek nem állnak ki magukért. Persze az agresszió és a tettlegesség nem megoldás de sokszor elkerülhetetlen az érvényesüléshez.
2012. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A villamoson pár lány állta el az utat.Keményen csak a lépcsőn tudtam volna állni mikor mellettük szó szerint üres volt szinte az egész villamos(mármint az a kocsi v mi,amiben voltunk),rengeteg hely volt lényegében és látták,hogy jönnek fel az emberek,de még véletlenül se mennének arrébb csak dumáltak egymásnak.Erre fellököm őket a báratommal együtt és még nekik áll feljebb,aztán tettünk utalást,hogy nem kéne elállni az utat mire elkussoltak és megsértődtek.A legszebb,hogy az egyik öreg nő megkérte,hogy álljanak arrébb,de nem álltak,mert nekik mindenképp el kell állni az utat(ez az előtt volt mielőtt fellöktük volna őket,miután fellöktük őket érdekes módon már nem éreztek kényszert arra,hogy elállják az utat)
2012. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!