Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szánalmasak az emberek?

Miért szánalmasak az emberek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
annak érzed magad?
2009. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Mert EMBEREK.

Én személy szerint ezt a nyugati társadalmat utálom a legjobban. Folyamatosan csak rohannak, hajtják magukat, mindent meg akarnak magyarázni a tudománnyal, mindent meg akarnak oldani sok-sok pénzzel, mindig tobbet akarnak, semmi sem elég nekik, nem tudnak eltelni a sok luxussal, utálatosak egymással, ellenségeskednek.

Az emberek mindig azt keresik, hogy hogy tudnák a másikat megalázni és kozben maguk korul felhalmozni mindent, ami persze felesleges. Azt hiszik ettol boldogok lesznek, pedig nem lesznek azok.

A kérdésed nagyon is jogos, az emberek szánalmasak, bár vannak még kivételek, hidd el.

2009. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem!Miért Te igen?
2009. szept. 5. 22:41
 4/15 A kérdező kommentje:
2.-nak nagyon köszönöm egy véleményen vagyunk:)
2009. szept. 5. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
syerintem nem minden ember az...
2009. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22:41 ha tudomány nem lenne, akkor még fáklyával világítanánk kietlen barlangokban. Amúgy az elejével egyet értek. De sokan vagyunk és nem hagynak élni. Szánalmas.
2009. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem szánalmasak, csak mindenki hazudik.
2009. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az alap,hogy mindenki hazudik :)

DE elég sokan még szánalmasan is hazudnak....

2009. szept. 7. 21:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Túlbecsülik a birtoklást. Inkább elpusztítják valamijüket, de nem adják másnak, akinek nagyobb szüksége lenne rá.
2009. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pacaaa ***** válasza:
100%

Félig albán félig magyar vagyok..

Éltem Kosovo-ba és Budapesten is..

És habár Kosovo szegény hely,én jobban éreztem ott magamat,mert az emberek sokkal kedvesebbek,ha nem is ismernek akkoris köszönnek ha elmész az utcán =)


Budapesten pedig ha csak beálltam a kassza elé,akkor is megtudtak volna ölni 5-en egy kanál vízben mert nem ők állnak ott,vagy ugy gondolják hogy megelőztem őket stb..


Amugymeg kedves kérdező nézd meg az AVATAR című filmet

TELJES MÉRTÉKBEN MAGYARÁZATOT FOGSZ KAPNI ARRA,MIÉRT SZÁNALMASAK AZ EMBEREK!

2010. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!