Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szánalmasak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szánalmasak az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon nagyon szép barátnőm, immár 2 éve. Mikor ezt megtudták az új osztályban elekzdtek beszólogatni, hogy csak a pénzemért jár velem és hogy tutira megcsal, meg nem szeret engem. Aztán odáig fajult a dolog, hogy az egyik "menő" srác megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha elvenné tőlem a barátnőmet? Erre csak annyit reagáltam, hogy megkértem pár erős barátomat, hogy egy kicsit szorongassák meg iskola után...azóta valahogy visszavett magából. :)


De nem értem, hogy miért ennyire szánalmasak az emberek? Miért van az, hogy ha valakinek rossz, de neked jó, akkor az a vaaki azt akarja, hogy neked is rossz legyen? Annyira szánalom ez a sok gyökér, hogy az nemigaz...


2010. aug. 4. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hogy miért?! Féltékenység. Szörnyen elfajult féltékenység.

Egyébként a csávó "lerendezése" is szánalmas volt picit.:D

2010. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem baj, én jól megkettyintettem a nődet...nem rossz a kicsike
2010. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a megszrongatás szerintem nem volt szép dolog ezzel kezdeném. Ilyenek az emberek, sajnos ez van, mindíg irigykednek olyanokra akiknek jobb a dolguk, mint nekik, ezt nem lehet ki iktatni belőlük, persze nem mindenki ilyen :)
2010. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert irigyek. amúgy meg szerintem te oltsd le a gyereket legközelebb,vagy röhögd körbe,mert hiába erős a kapcsolat valójában, a külvilág felé ezt úgy erősítheted meg, ha te magad mutatod azt, -nem tudja senki elvenni tőled,és szánalmas az ilyen gondolat
2010. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szánalmas volt, de hatásos :)

az irigység és a féltékenykedés két alapvető emberi tulajdonság. nicns mit tenni. vagy megbékélsz velük, vagy lázadozol. addig jó, amíg te nem válsz olyanná, mint az általad gyűlölt emberek.

2010. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát úgy veszem ki h vannak gorilláid... az eleve nem menő.. ha meg jó nőd van..

érdekes kombináció

2010. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tanuld meg, az életben csak olyan embereket gyűjts magad mellé akik nem azért vannak veled mert unatkoznak hanem mert veled szeretnének lenni.


Mert a legtöbb embert nem érdekli a másik csak maga max saját családja. Hogy a másik mit érezhet azt magasról leszarják.Csak a saját maguk érdekeit nézik és ha a másik jobb vagy ügyesebb azt valamivel megpróbálják leszólni, vagy netán keresztbe tenni.


Nagyon kevés ember van aki nem a saját érdekeit nézi hanem néha a másiknak is segít, tök önzetlenül. Meglátja hogy a másik is egy ember...

2010. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
írígykednek ennyi :)
2010. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"Erre csak annyit reagáltam, hogy megkértem pár erős barátomat, hogy egy kicsit szorongassák meg iskola után.."


te aztán kemény gyerek vagy hallod!, le a kalappal előtted. Gondolom büszkék a szüleid. Visszakérdezek, miért ilyen szánalmasak az emberek? - és itt rád gondolok.


Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak: vágj vissza azzal, hogy nekik nincs.. Azért ilyenek, mert irigyek - ez természetes, az emberek ilyenek, sajnos.

2010. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert egy így van rendjén és előbb utóbb úgyis otthagy a barátnőd is.
2010. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!