Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miről szól Demjén:...

Szerintetek miről szól Demjén:A szabadság vándorai című dal?

Figyelt kérdés
Már sok embert megkérdeztem de mindenki mást mond.

2012. okt. 13. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted Ákos legtöbb száma miről szól?

A szöveg és értelmezés cím második bekezdését olvasd el, aztán rájössz, miért van ez:

[link]

Egy dal azért lesz jó vagy rossz, mert azt mond neked, amit te szeretnél.

2012. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Pont ezen gondolkoztam. Szerintem azokról szól, akiket szerettünk, de sajnos elhunytak, bár testük megszűnt létezni, azért itt van köztünk a lelkük "szabadon". A Bridge részben azt énekli: "azt sem tudjuk még..." egyértelműen az élet hosszára céloz és arra, hogy küzdeni kell, kitartóan-,hogy annak a küzdelemnek boldogság vagy keserűség a motorja, tulajdonképpen mindegy, mert a cél felé visz, csak más úton. Tömören ennyi. Próbáld ezzel a tudattal hallgatni és akkor megérted miért írtam.
2016. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy hónapja vesztettem el az édesanyámat, a temetés óta, ami egy hete volt, valahogy még sokkal rosszabb minden, nagyon sokszor rámtör a sírás. és egyszer csak eszembe jutott ez a dal, és meghallgattam, és zokogok, igen, ez nekem most tényleg minden szava róla szól. már semmi sem lesz olyan mint volt. csak hinni tudom, hogy az ő lelkét már megváltotta Jézus, és most nem tudom mit csinál, de remélem hogy megbocsátott minden haragból kimondott szót, és itt van velem, és vigyáz rám.
2020. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok, aki anyukámat elvesztettem... :(


"Hogyha eltûnünk egy perc alatt

Velünk semmi sem tûnik el

Mindig itt vagyunk egy ég alatt

Lehet észre sem veszel

Lehet, hogy gyors, ahogy repülünk

Szemed lassú, s nem fog fel

De a gyermeked már észrevett

Bámul tág szemmel ránk

Mert õ nemrég s tisztán született

Nem érti, miért nem látható,

Aki szabadnak érkezett"

2020. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!