Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Évfolyamtársam odaadta a...

Évfolyamtársam odaadta a memóriakártyáját, megkarcolódott, és most rajtam követeli a pénzt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam, aki ráadásul még cigány is megkért, hogy tegyem fel neki a képeket facebookra és odaadta a memóriakártyáját.(Nekik nincs internetjük.)Kénytelen voltam, hisz nagyon erőszakos, és tudjátok milyenek a cigányok.. De a telefon nem olvasta be a kártyát és azt állítja én nem vigyáztam rá és megkarcolódott.. És most rajtam követeli a pénzt, hogy fizessem ki. De én nem fogom kifizetni.. Amugymeg vigyáztam rá, semmit nem csináltam vele.
2012. okt. 14. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, kb ennyit tudsz. Ne hagyd, hogy olyan dolgot követeljenek rajtad, amiért nem vagy felelős.
2012. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Tipikus cigány viselkedés...

Vágd le a hajad kopaszra, gyúrd ki magad, járj acélbetétesbe és bőrkabátba. Mond meg annak a mocskos cigánynak hogy ne pofázzon hanem takarodjon dolgozni. DE SEMMI KÉPPEN NE FIZESS NEKI!!!!!!!!

ha fizetsz akkor tudni fogja hogy így átbaszhat és még több manit akar majd csórni.

2012. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Vondd le a tanulságot: Cigánnyal soha, semmilyen körülmények között sem szabad semmilyen kapcsolatba keveredni. Se vásárlás, se beszélgetés, se semmi. Jó nagy ívben el kell őket kerülni.
2012. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan kerülhetném el őt amikor évfolyamtársam és közös óráink is vannak.?oO'
2012. okt. 15. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejejj, vagy megdöglesz xDD
2012. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!