Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Nagykorú gimnazis...

Mit tegyek?! Nagykorú gimnazista vagyok ahol az utolsó évemet járom, van egy hobbim egészen kis korom óta még hozzá a zene. Most remek lehetőségek nyíltak meg előttem, de ehhez ott kell hagynom az iskolát hogy a zenének élhessek.

Figyelt kérdés
elmennék dolgozni hogy az anyagi részét tudjam fedezni az iskolát később mindenképp befejezem. sokan mondják hogy jó az amit csinálok és van jövője. belevágnék, de mégsem nem tudom mit tegyek a szüleim nem is támogatnak, de azt sem mondják ne tedd viszont nem szeretném ha elhidegülnének ez miatt tőlem. segítsetek mit tegyek?

2012. okt. 14. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen befejezném az iskolát. Lehet, hogy most remek lehetőségnek látod a dolgot, de nem biztos, hogy hosszútávon is az lesz és meg tudsz élni belőle. Ha most abba hagyod a tanulást, később nagyon nehezen tudod befejezni. Az érettségi még a zenészeknél is alapkövetelmény.

Hobbikánt jó, de nem lehet életcél.

2012. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nekem ez az élet célom minél jobb zenésznek lenni és a családfámat ha végig nézem sok zenész volt a családunkban és meg is lehet belőle élni, minden kezdet nehéz, de azért köszönöm a válaszodat!
2012. okt. 15. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Estin, levelezőn nem tudod befejezni? Én semmiképp nem hagynám a gyerekemnek, hogy csak úgy félbehagyja a sulit, de ha kitalálna valami értelmes megoldást, akkor hagynám, hadd éljen annak, amit igazán szeret! Lehet olyan tanrendet is kérni, hogy csak osztályozó vizsgát kell tenned meg érettségit! De ne add fel a tanulást, a tudás örökre megmarad!
2012. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!