Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki varrásban jártas légyszi...

Aki varrásban jártas légyszi adna tippet?

Figyelt kérdés
Barbie ruhákat szeretnék varrni kislányomnak, kérdés, hogy sima háztartási varrógéppel ezt lehet-e, vagy valamilyen más talp kell rá, hogy ne szorítsa oda annyira az amúgy is pici anyagokat, vagy spéci varrógéppel lehet csak. Ha utóbbi, akkor milyennel?
2012. okt. 15. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok varrásban jártas, de anyukám amikor kicsi voltam régifajta, lábbal hajtós, nem árammal működő varrógéppel varrta a Barbie ruhákat és nem kellett hozzá más talp. Nem tépi szét az anyagot a háztartási varrógép. Megkérdeztem most. Csak a pamutot lyukasztja ki, azt ne varjj vele.
2012. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, de inkább arra gondoltam, hogy a talp esetleg kisebb lenne ezekhez a ruhákhoz, mert olyan nehéz hozzáférni, és alul beszedi az anyagot a cérnával együtt. Erre esetleg tipp?
2012. okt. 15. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno anyu sima géppel varrta nekem a babaruhákat, barbiruhákat, ugyanazzal a talppal, amit mindig használt :)
2012. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. okt. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!