Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak kiváncsiságból kérdezem,...

Csak kiváncsiságból kérdezem, hogy a heroin utóhatásai közé tartozik- e a depresszió vagy ez csak az elvonáskor jelentkezik?

Figyelt kérdés

Mert az "egy angol ópium evő vallomásai" ban azt mondja az ember, hogy ő másnap mindig jól érezte magát.

Csáth Géza meg, hogy "az ébredés elviselhetetlen szenvedéseket okoz"

A neten meg csak hazudoznak össze vissza.

Tehát okoz közvetlenül másnaposságot vagy olyan, mint a többi függőséget okozó nyugtató, mint pl xanax, hogy

másnapos nem leszel, csak ha már függő vagy és kell az anyag, akkor kezdesz rosszul lenni?


2012. okt. 15. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul levés alatt akkor végül is depit kell érteni? Apámhoz jár ki egy ilyen felügyelő szerűség, mióta fel lett jelentve, amiért cirkuszolt és stb, és ez a felügyelő nagyon is látja, hogy drogozik, de úgy gondolja, számára már a drog jelenti a gyógyszert (nem tudom, melyik fajtát szereti), és a vele élő idős rokonunk is mondta, hogy ha nem drogozik, agresszív és elviselhetetlen, de ha egy kicsit magához vesz, egyből lenyugszik, és béke van.
2012. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azért leszel "szarul" depisen utána mert a mikor elmúlik a közvetlen hatás,egyszerűen sivár lesz minden, nem tud akkora örömet, élvezetet adni hétköznapi dolog azután.


"gondolj életed legnagyobb orgazmusára szorozd meg ezerrel és még a közelében sem vagy" Irvine Welsh Trainspotting


na egy ilyen herkás élményt nem tud überelni akármi, ezért a utána következő hétköznapok szürkék uncsik depisek.


A depressziót pszihéje válogatja mennyire hamar jön, de nem véletlenül az egyik legaddiktívabb szer.


Ui: sok narkós regényt, élménybeszámolót olvastam, hallottam volt drogosoktól,nem személyes élmény és nem vagyok orvos. Remélem hasznos válasz volt.

2012. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez sok mindentől függ. ha talál esetleg más értelmet az életben, képes másban is meglátni a szépséget másba belerakni magát úgy mint ahogy esetleg eddig a heroin megszerzésébe tette akkor nem jellemző, persze üresjáratokban előfordul. viszont gondolj bele egy heroinistának idáig mi jelentette az életet? a heroin. és ha elveszed tőle mi marad? semmi. képzeld csak el a szituációt hogy üresen céltalanul bolyongsz egy számodra ismeretlen világba. szerintem nem kell ahoz semmilyen heroin hogy depis legyél. Szerintem minden drogosnak kell találnia valamit a drog helyett különben én azt mondom hogy inkább drogozzon mert minek vegyük el még azt a minimális örömforrást is tőle?
2013. márc. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!