Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválással orvosi egyetemre...

Tetoválással orvosi egyetemre menni. Lehetséges?

Figyelt kérdés

elég feltűnő helyre szeretném, a csuklómra. orvosira szeretnék menni, de félek hogy ez a tetoválás miatt majd nem jön össze. előre is köszi.

18/L



2012. okt. 15. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez a felvételi során kizáró ok lenne. A vizsgáztató tanárok között biztos lesz egy-két tanár aki nem fog neki örülni és ezt érezteti is veled egy-egy bukta segítségével. Viszont, ha ennyire izgat a dolog, akkor tedd fel magadnak a kérdést. Muszáj a csuklóra? Nem lehet máshová? Mondjuk kevésbé látható, jobban takarható helyre? Melyik a fontosabb a feltűnő tetkó, vagy a jövőd?
2012. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. és hát igen, nekem elég sokat jelentene ez a tetkó.
2012. okt. 15. 13:18
 3/9 anonim válasza:
70%
Nem hiszem, hogy bármit is számítana, szerintem semmi gond nincs egy tetkóval. De ha azt veszem figyelembe, hogy engem érettségi előtt majdenm elkapált az igen konzervatív és öreg töritanárom egy Nightwish pulcsi miatt.., hát necces is lehet. Tanárfüggő...
2012. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
A csulkódon könnyű kiszúrni, és a tanárok ezt nem veszik jó néven. Vagy felejtsd el, vagy várj vele a diplomáig, mindenesetre öngyilkosság így nekiállni az orvosinak.
2012. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
A csukló még nem az a hely, amit nem lehet eltakarni. Vizsgákon vegyél hosszú ujjú felsőt, melegebb időszakokra pedig vegyél rá egy durvább fajta alapozót. Tévében láttam ilyet, egy hapsit csak úgy vettek fel autószalonba, hogy lesminkelte a tetkóit, szóval ez megoldható. jelentkezési lapnál nem kérdezik, van-e tetkód, az eredményeidet nézik. :) Nem tudom amúgy, szivatnak-e embereket a tanárok csak azért, mert tetkójuk van, elég szánalmas lenne. Értelmiségi csak nem csinál ilyet, bár sok a gyöpösödött f*sz. Egyszer majd elfogadott lesz teljesen a tetkó. Max állásinterjúnál lehetnek problémáid, de ott is mehet a hosszúujjú/alapozó. Ha orvos akarsz lenni, legyél orvos, és ha tetkót akarsz, irány a szalon. MÖH!
2012. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a probléma az előzővel az, hogy orvos akar lenni, a társadalom pedig MÉG nem tolerálja túlzottan a tetkót, az orvos pedig olyan ember akitől reményt várnak a betegek, így ez a kettő üti egymást.
2012. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg az utolsó elöttiét. ha minden igaz november végén már meg is lesz :))
2012. okt. 16. 20:25
 8/9 TerrorBirka válasza:

Én alapvetően tetkópárti vagyok, amint meglesz a harmadév, varratok is egyet. DE mindenképp olyan helyre, ahol csak én látom, illetve az, akinek ÉN szeretném megmutatni. Tehát csukló és egyéb látható területek kizárva. Rugózhatunk itt ezen, hogy "márpedig ha emiatt megbuktat, akkor ő egy begyöpösödött f*sz", mert a szomorú valóság az, hogy a legtöbb tanár, aki az orvosin van nem mai csirke, és igencsak nehéz 6-vagy ezáltal több- évnek nézel elébe, ha ott virít rajtad egy tetoválás. Itt egy brutális hierarchikus rendszer uralkodik, és meg kell tanulnod behódolni a rendszernek. Előbb-utóbb úgyis megtörnek. :D


De azért sok sikert, én szorítok neked. ;)

2012. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, majd kiderül mi lesz :D
2013. márc. 3. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!