Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak indokolt, kivételes...

Csak indokolt, kivételes esetben lehet a spermát lefagyasztani? Vagy ebben az esetben is?

Figyelt kérdés
A férjem túlsúlyos,és rengeteget dolgozik.stresszes és megterhelő az életvitele.fel akarok készülni a legrosszabbra is,arra,hogy hirtelen elveszítem őt...és jó lenne ,ha ebben az esetben is lenne rá lehetőségem,hogy lehessen még tőle gyermekem.légyszi a kérdésre válaszoljatok,köszi.

2012. okt. 15. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
bementek egy sperma bankba és kész
2012. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megfizetitek, akkor saját felhasználásra bármelyik spermabankban elrakják.


De mondhatok egy nagyon galád dolgot, tudom, hogy érzéketlennek hangzik. Sőt, tudom, hogy az is.

Egy olyan embertől, aki (teszem azt, gondolom még fiatalok vagytok) harmincévesen belehal az életmódjába és a rossz génjeibe, pontosan miért akarsz gyereket? Egyedül felnevelve?

2012. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert szeretem őt,és azon van,hogy lefogyjon,de nagyon kevés idő jut a mozgásra,amúgy igyekszem úgy főzni,hogy egészséges legyen.Már van egy kislányunk,és szeretnénk neki testvéreket is. :)
2012. okt. 16. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
ha azon van hogy lefogyon akkor nem érdemes mert sokkal jobb minőségű spermium képződik egy egészséges testben
2012. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!