Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Min múlik a kivételes tehetség...

Min múlik a kivételes tehetség? Honnan tudhatom hogy milyen mértékben vagyok az?

Figyelt kérdés

Sok olyan ember van aki jól rajzol, fest ,énekel, táncol stb .És mégis vannak olyanok akiket nem lehet elfejteni,sem összekeverni, mert valami olyan csodálatosat és különlegeset alkotnak ami minden felett áll ,és egyedi a maga nemében.


Honnan lehet felmérni a tehetség mértékét ?

Mi van azokkal akik önbizalom vagy akár önismeret hiány miatt elvesznek a mindennapokban pedig lehet valamelyikük a következő Mozart ,vagy Picasso, (stb) ?


Értelmes válaszokat várok .

Köszönöm.


2011. márc. 4. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a környezeted elárulja, próbáld ki magad, ha valamiben azt gondolod tehetséged van, mutasd meg valakinek aki ért hozzá és aki "független", tehát ne a tanárodnak, aki mondjuk utál téged, egy másik tanárnak, egy értelmes (nem akartam értemiségit írni direkt nehogy valaki felkapja a vizet), nekem is vannak pl olyan osztálytársaim akiről nem feltételeztem volna, hogy gimi után fotósnak vagy pl, grafikusnak megy és szép sikereket ér el, egyikről kifejezetten azt hittem, hogy ovónéni lesz vagy titkárnő vagy ilyesmi aztán grafikus lett. :D
2011. márc. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy értelmes ismerősödnek ... nem fejeztem be a mondatot:D
2011. márc. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen visszahúzódó valaki, ha valamiben zseni, az előbb-utóbb úgyis kiderül. Más kérdés, hogy meg tudna-e élni ebből a képességből, vagy értékelné-e a környezete.
2011. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!