Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekdni fogok holnap tudnátok...

Verekdni fogok holnap tudnátok adni néhány tippet? ( tudom nem lehet az interneten tanulni verekedni de egy két tippp jó jönne) képlent

Figyelt kérdés

a gyereknek az izomzata kb ilyen nagy [link]


[link]



majd rakok fel én is képet magaól !! hogy milyen a fizikai állapotom ! izmos?! de egy 2-3 cm magasabb nálam a gyerek



2012. okt. 16. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
* Mert ha megüt és te visszaütsz, az más, mint az, hogy beszólogatásért később szétvered.
2012. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen adott egy pofont meg leköpött
2012. nov. 2. 22:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nincs kifogásom a dolog ellen. Ezek után biztos nem fog annyira ugrálni. :D
2012. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ehhez még tipp sem kellet volna. A kép amit mutattál róla, arról árulkodik, hogy egy pálcika ember. Az ilyet bárhol bármikor bármilyen küzdősportban likvidálnám. A Te képed a bal karodról, oldaladról mindent elárul. Nekem a jobb oldalam néz ki így. :)
2012. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!