Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan diákmunka központ...

Tudtok olyan diákmunka központot, aki nem kamu állásokat hirdet, és van nála esély is hogy az ember munkát találjon ha dolgozni akar? Arra nem képesek hogy visszaírjanak, ha elküldi az ember az önéletrajzát.

Figyelt kérdés
már elegem van hogy hiába küldöm el az önéletrajzomat nem találok munkát, pedig gazdasági szakon tanulok fősulin, és nyelvet is beszélek, de még arra sem adnak esélyt ,hogy interjún bebizonyítsam ezt, és nem is értem mi alapján döntik el, hogy kinek adnak egy-egy munkát, főleg amikor minden kritériumnak megfelelek.
2012. okt. 16. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Érkezési sorrendben adják a melót, főleg annak, aki megmutatja magát a helyszínen, nem csak levelezget. Értelemszerűen a jobb melókhoz először vacakabb helyeken kell helytállni, egyébként attól nem fognak hasra esni, hogy beszélsz nyelvet és még fősulis is vagy.
2012. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát akkor mitől esnek hasra? ennyi idősen nem lehet több éves tapasztalatom, pluszban azt vettem észre ,hogy nem érkezési sorrendben viszik el az állásokat, mert az állást sokáig fent hagyják, még akkor is ha már olyan cv is beérkezett, ami megfelel az elvárásoknak. Különben is ha személyesen odamegyek attól még nem fogják a munkát nekem adni, mindehol először a cv-t kérik be.
2012. okt. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!