Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barim már nem...

A legjobb barim már nem szeret? (lent nagyon elmagyarázom mi is ez az egész)

Figyelt kérdés
Neki mondtam el egyedül, hogy tetszik egy fiú hétfőn írt egy levelet a fiúnak benne az egész történettel, hogy én szerelmes vagyok abba a fiúban, pedig megígérte, hogy nem tesz semmit. Én felkaptam a vizet de másnap ki is békültünk,mert rájöttem, hogy hülyeség ilyen kis dolog miatt elrontani egy barátságot.Elmondtam neki, hogy egyeltalán nem haragszok már rá, de szerintem nem hitte el.Azóta egyszerüen már a véleményét sem mondja el semmiről, szerintem egy lb-nek az lenne a dolga,hogy segítsen az ilyen dolgokban a véleményével, de mostanában mindig csak azt mondja hogy: "én ebbe inkább nem szólok bele" akármiről van szó(ha arról a fiúról, ha a családi veszekedésekről, ha a tanulásról, sőt még akkor is ezt mondja ha a délutáni programokról van szó)mit tegyek? én nem tudom meddig bírom még ezt, így úgy érzem főnökösködöm.:(
2011. márc. 25. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2011. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma megpróbáltam beszélni vele,de nem jutottunk semmire sem. Nem akarom hogy megromoljon a barátságunk:'( most is szidja magát facebook-on, hogy ő milyen **** hogy ezt tette velem, de én már mondtam hogy nem haragszok rá!:$
2011. márc. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!