Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amanda Todd esetről az új...

Amanda Todd esetről az új hírek tükrében mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az Anonymus állítólag azonosította a tettest. Aztán láttam olyan vidit is, amiben látszatra újra az Anyonymus beszél arról, hogy hack az egész ügy.

Személy szerint én nem tartom hazugságnak, ennyi embert megvezetni elég nehezen lehetne... de ha tegyük fel, mégis az, az engem jobban sokkolna, hogy valaki(k) így viccel(nek) a halállal. Vélemények?


2012. okt. 18. 02:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, a tettes alatt azt a pasit értem, aki zsarolta a képével, és szétküldte mindenkinek.
2012. okt. 18. 02:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd én sajnálom az esetet de...


-15 évesen tisztában kellett volna lennie a lehetséges következményekkel amikor megmutatta a melleit annak a csávónak

-Sok gyereket vernek a suliban,mégsem lesznek öngyilkosak


Öngyilkosságok sűrűn történnek azonban a média nem kapja fel őket.Ezt csak azért kapták fel hogy majd ennek tükrében szigorítsák az internetet a 100%-os cenzúra érdekében.Majd figyeljétek meg hogy ez lesz


Visszatérve a lányra,lehetett volna boldog élete de sajnos lelkileg gyenge volt,senki se segített neki,ez történik a jó emberekkel sajnos akik törődésre,szeretetre vágynak,de nem kapják meg

2012. okt. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

nem 15 évesen mutoggata magát

13 volt akkor

2012. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%

1 egy 15 éves lány nincs tisztában az ilyen dolgokal néhány 18 éves sincs mert olyan naiv ne hogy már az ő hibája legyen ..

2 igen sokakat meg vernek de kíváncsi lennék mit csinálnál ha kilépnél a suliból és 50 fogadnak hogy akkor megverünk

szóval mi előtt írogatsz néz utána mi is történt ....

2012. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

[link]


27:43

Te valamit keversz,nem arról volt szó hogy kamu

2012. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki sajnálja a lányt valamilyen szinten!Mindenki sajnál minden embert,ha meghal!De minek hibáztat mindenki mást??Én úgy gondolom ebben a történetben mindenki hibás volt,akinek valamilyen szinten köze volt hozzá tudott róla!Én nem akarok senki mellett és ellen sem beszélni de itt írogatja mindenki,hogy nem volt senkije!Mégis a videójában szó esik egy barátnőről!Akkor ő ki volt? Hibás volt a kislány is mert 13 évesen nem kellene nála jóval idősebb pasikkal szóba állnia és mutogatnia magát,majd évekkel később újra megtennie.Valamint a szülei is hibásak voltak,mert az apja talált rá a verés után vagyis így írja,ha ő találta meg akkor gondolom látta mi van vele és nem tett semmit!Akik bántották is hibásak,mert inkább ki kellett volna állniuk mellette még ha nem is mindenkinek,de néhányuknak,akik elvileg a barátai voltak!A perverz pasit pedig be kellene záratni ha kislányokkal kezd!Szóval vagy mindenki hibás,vagy senki!Nem csak egy embert kell hibáztatni!Bár ez csak az én meglátásom!
2012. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es, 13..15 éves korú gyerek, ha jól nevelték már nem annyira kicsi és buta, hogy alapvető dolgokat ne lásson. Nagyon szomorú történet, de nem is teljesen világos, hogy hogyan fajult el ennyire.
2013. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!