Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idétlen, de számomra fontos...

Idétlen, de számomra fontos kérdés. Tegyük fel egy nagy felelősségű munka helyen (pl. törvényszéki/igazságügyi labor, rendőrség stb. tehát inkább a kriminológiai munkákban) létezik az a vidám, baráti hangulat mint a sokszor nézett sorozatokban?

Figyelt kérdés

úgy értem, amikor a munkavégzés közben a monotonitás mellet, kialakulhat e egy baráti ... értitek...

én pl. igazságügyi antropológus lennék, és hinni szeretnék benne hogy nem fapofával kellene élném a munkaidőm minden egyes percét



2012. okt. 20. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

igen van ilyen!!! A nagynéném a rendőrségen dolgozik börtönpapírokat intéz. Van hogy bemegy a rabokhoz és poénkodik velük. Mindig azt látja hogy a nyomozók röhögve sétálgatnak gyártják a szóvicceket.

Egy jól összeszokott csapat tud így dolgozni. Az unokatestvérem(az említett nagynéni lánya) volt megfigyelőnapon a rendőrségen mert nem hitte el hogy van ilyen úgyhogy konkrétan az anyja becipelte magával és egész nap azt nézte hogy a nyomozók hogy nyomoznak (nem a sarkukban lihegett és nem a gyilkossági nyomozóknál) és utána mesélte hogy tök jó a légkör meg minden. Anyám barátnőjhe antropológus amerikában és őt meg egyenesen Bones-nak hívják a kollégái pedig néprajzzal foglalkozik. Igen mondhatom hogy ilyen létezik.(Én törvényszéki antropológus vagy kriminológus leszek ezért utánanéztem ennek és egyszer engem is berángattak a rendőrségre.. vicces volt :) na szóval azt hiszem ezzel választ adtam a kérdésedre :)

2012. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úristen te vagy a megmentőm !! :D ez volt az eggyetlen negatív előítéletem a munkával de most már tudom hogy nem így megy.... mert szerintem az ilyen munkához amit a halál jár át kell a humor :D köszönöm a választ (és az megkérdezhetném hogy hány éves vagy? nyugi nem vok pedofil csak hogy mennyire vagy még attól hogy antropológus vagy kriminológus legyél) :D
2012. okt. 23. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök hogy megmenthettelek :)

12/L

2012. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!