Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Átvertek?...

Mit csináljak? Átvertek? Tudok csinálni neki valamit?

Figyelt kérdés
Új foci csapatba szerződtem , mindenkivel jóban voltam és 1 srác mondta hogy tud eredeti cipőt hozni olasz országból és hogy 25 ezer körül van , mondom jó persze nem ártana egy ő is rendelt egyet . a cipőm még mindig nincs meg , telefon száma nincs meg , csapatott váltott azóta és facebookon letiltott !!!! Mit tegyek ? rendőrségre mehetek ilyen ügyel ? Állítólag meg jött a cipő csak másik számba és vissza küldte ... DE A PÉNZEM SEHOL

2012. szept. 30. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
a beszélgetés megvan jegyzetben
2012. szept. 30. 17:47
 2/3 anonim ***** válasza:

A rendőrség nem fog ezzel foglalkozni. Kár volt a cipőt, előre kifizetned, vagy legalább valami számlát kérhettél volna tőle.

Neked ez volt a tanulópénz.

2012. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mehetsz rendőrségre, ha esetleg más is látta-hallotta az "üzletelést", akkor lehet, hogy bizonyítani is tudod, de szerintem sokkal több baj-bosszúság van egy ilyen üggyel, mint amit az a 25 ezer ér. Nem kicsinylem le azt a pénzt, örülnék, ha lenne most - hónap végén :) a zsebemben 25 rugó, de tudom, mert igazságszolgáltatásban dolgozom, nem éri meg. Mehetsz milliószor a rendőrségre, ha tanúkat nevezel meg, akkor ők is, aztán ha tudják bizonyítani, járkálhatsz esetleg a bíróságra is. Szerintem nyeld le és fogd fel "tanulópénznek". A legfontosabb ebben, hogy tényleg tanulj belőle és soha semmi bizonytalan dologba ne menj bele többet.
2012. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!