Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1. Mennyi idő kb mig valakiből...

1. Mennyi idő kb mig valakiből alkoholista lesz? 13 éves vagyok 1-2 hetente haverokal megiszunk 1 üveg bort Ha igy folytatom menyi idő mig függő leszek? (nem akarok az lenni) 2. Vizipipának mik a hatásai?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt mind 13 évesen?hmm jól kezded
2012. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, az ivásról lebeszélni nem tudna senki. Meg sem kísérlem. De tudod, az alkoholizmust egy ingoványos réthez hasonlítanám. Észre sem veszed, mikor léptél bele a mocsárba, nem is észleled még, de a halál már ott ólálkodik körülötted, s csak arra vár, mikor lépsz még egyet. Jobb nem elindulni ezen az úton, mert nincs vissza.
2012. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

14 eves vagyok, es en is iszom neha a haverokkal.. Neha haver nagyannyaval is palinkazunk! Jofej az oreglany, es nem kop be senkinek.. Most is a gephazamba van rejtve egy liter bor... Szerintem nincs nagy baj azzal, hogy iszol, csak ne annyit, hogy berugj tole! En is max. Egy alkalommal fel litert ha megiszok! Jah, es egyel utana valamit, hogy ne lehessen eszre venni rajtad hogy ittal! :) errol jut eszembe! :D egyszer egyik spanom atjott hozzank, ittunk egy keveset, aztan hogy ne lehessen eszrevenni, gondoltam csinalok ket szendvicset! Lemegyek a konyhaba, pont ott volt a szomszed, beszelgettek muterommal, koszontem.. (azt se tudtam hol vagyok hirtelen...xD) alltam ott vagy felpercet mire eszmeltem mit is csinalok.. Kivettem a vajat meg a felvagottat, elkezdtem kenni a kenyeret, aztan mar mindenem vajas volt csak a kenyer nem!! :DD megcsinaltam nagynehezen a kajat, megyek fel a szobamba, es a szomszed ugy nezett ram mint a veres rongyra.:D felertem, es akkor vettem eszre hogy a pulcsim jobbfele tiszta vaj! XDDD.... Muterom nem szolt semmit! :D


Tehat annyit mondanek a kerdesre, hogy buli, pia, haverok, es csajok!! Persze mindet csak mertekkel! :)

2012. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Látom, az iskolalátogatásban is mérsékletes vagy. ;-)
2012. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
....Nem.. Ott nem tartunk! Lehet lepontozni! :)
2012. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már azvagy.. késő! az első üveg után már jelentkeznek a tünetek... után megint beakarsz majd rúgni hogy jólmulassatok és itt vége is... alkoholista vagy nincs visszaút !!
2013. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!