Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok holnap menni?...

Nem akarok holnap menni? (folytlent)

Figyelt kérdés
Hétfőn meg ma nem voltam suliban mert"beteg voltam" és holnap sem akarok hogy csináljam 16.ig volt igazolásom itthon lesznek szüleim Nem akarok menni a sok hülye közé :( :( baszogatnak mit csináljak?
2012. okt. 16. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

elobb utobb ugyis menned kell, felesleges halogatni.


Inkabb probalj meg beilleszkedni.


Ha mindenki gyikoskodik es basztatnak, akkor vigyel magaddal egy konyvet, ulj le egy sarokban aztan ugyis beken fognak hagyni.

2012. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tudom de még ezt a 3 napot szeretném de hogy anyámék nem hiszi kel beteg vagyok hogy csináljam?
2012. okt. 16. 23:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Írd át a 16-ot 18-ra.
2012. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kösz de ha anyámék nem engedik?
2012. okt. 16. 23:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért b@szogatnak?
2012. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőmmel 9 hónapja boldogan együtt vagyunk!!
2012. okt. 16. 23:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak irigykednek. Ilyennel ne foglalkozz már! Előbb-utóbb menned kell suliba. Ne reagálj a piszkálódásra. Megunják majd elég hamar.
2012. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
még a mai napot szeretném de hogy?
2012. okt. 17. 00:02
 9/18 anonim ***** válasza:
hatosból könnyű nyolcast csinálni, csak óvatosan ne legyen nagyon szembetűnő. Aztán reggel elmész ugyanúgy mintha suliba mennél (a szülők miatt) de suli helyett mehetsz könyvtárba, moziba, mászkálni amerre még nemvoltál majd hazaérkezel rendes időben mintha suliból jöttél volna. Ezt tudom ajánlani ha már otthon nem maradhatsz, vagy ha van valaki akihez fel tudsz menni akkor az...
2012. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hajnalban kezdj sűrűn kijárkálni a wc-re, jó hangosan húzd le és minden alkalommal fújj illatosítót. Ha észreveszik, akkor mondd, hogy megy a hasad. Reggel erőtlenül feküdj az ágyban és panaszkodj, hogy alig aludtál az éjjel 1-2 óránál többet. Aztán egész nap ne kelj fel.
2012. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!