Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mire vélnétek ezt?

Ti mire vélnétek ezt?

Figyelt kérdés

Már 3. alkalommal tűnik fel az a kislány ott, ahol én. Lehetetlen, hogy véletlen lenne... több helyen észrevettem, és akárhányszor közeledek felé, elfordítja a fejét, mint egy szégyenlős kiskutya. Hááát, ma láttam az arcát. Nem valami szép. Tipikusan az a neandervölgyi beállítottságú, szóval a haja is barna, a szeme is, szinte fekete... nem valami vonzó egyéniség.


http://www.youtube.com/watch?v=zC827aaivz0

Tisztára mint itt. :D Csak ennek a hátsója volt nagyon rondán nagy. Nem is az a húsos, inkább zsíros. Zsírpárna.

A stílusa is ilyen, ahogy megy, ahogy viselkedik, ahogy beszél a barátnőjével...


Én nem vagyok valami szociális ember; magamnak való típus vagyok, de ez nem zavar, szóval nem szenvedés az életem, boldog vagyok. :) Ő meg mintha azonosulni akarna azzal, amit lát. Már csak a bunkósbot hiányzik a kezéből.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Honnan tudhatja, mikor merre megyek és egyáltalán mit akarhat? Ha pár év múlva felbukkanna, hogy megismerjem és közeledjek felé (vagy fordítva), max. elhajtom a pékbe, bármilyen aranyos lesz is és az akkori helyzetemben bármennyire is jó döntésnek tűnne, hogy összeköltözzek vele, vagy bármi... nem ez a lényeg.


Ti mit tennétek? :D Kérdezzem meg tőle az időt, vagy mi? Vegye már észre magát a szerencsétlen.



#neandervölgyi #bunkósbot #neanderthal #ROZMÁR
2012. okt. 20. 23:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!