Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire vélnétek ezt? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire vélnétek ezt? Mit jelenthet a viselkedése?

Figyelt kérdés
Döntöttem, átköltöztem páromhoz, munkahelyet váltottam, most ismét gondok merültek fel, mivel csak 2 naponta kell dolgoznom, ráadásul nagyon kevés pénzért, apadnak a tartalékaim, viszont uj lakást szeretnénk nézni (találtunk is),mert itt nem akarunk tovább lakni! Pont annyi pénzem van, mint amennyi az albérlet, páromnak most épp nincs pénze. Párom megkért, hogy fizessem ki az albit, ha ő nem kapja meg a pénzem, deakkor nem marad 1 vasam se, a pénz ami nekem befolyik, éppen kajára elég! visszamennék az elözö munkahelyemre de párom nem szeretné! Kezdem úgy érezni, hogy csak kihasznál, jó neki, hogy ugy ugrok ahogy fütyül a családja miatt, ugyanis az uj munkahelyen párom nővére intézte el...mit tehetnék? szerintetek tényleg csak kihasznál? Kérem a bunkóságokat mellőzni!! 22/L
2012. márc. 15. 16:57
 1/4 asdface ***** válasza:

Én tuti szóvá tenném a dolgot.

Ha felháborodik és van egy furcsa érzésed,akkor kezdhetsz aggódni.

Még arra gondoltam,hogy bevágod neki,hogy igy nem járja,te haza akarsz menni. Akkor mit szólna.

Amugy miért ne mehetnél vissza ha tudod,hogy jobban jártok? - gondolom -

Ez is kérdőjel. Halgass a megérzéseidre. Legtöbbször az első gondolat a leghelyesebb,a sok agyalás csak torzít,mert szépíteni akarod ösztönösen, hisz szereted.

2012. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ez az, de nehéz ezt szóvá tenni, mert sokat segitett, a családja is, de ez így nem túl jó...
2012. márc. 15. 17:18
 3/4 anonim válasza:

akkor mondandódat kezdd azzal, hogy hálás vagy és tudod nagyon jól, hogy mit tett érted ő és a családja, nem felejtetted el. DE...

keresni kell egy nyugis pillanatot. Ha nem mondod el neki a sérelmeid, akkor azok csak tovább gyűlnek benned, feladod az egyéniséged. Egyszer csak majd kirobban, és akkor lesz csak a baj. Jobb mindent tisztázni, hidd el, a napjaid is másképp fognak telni majd.

2012. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon szépen köszönöm, teljesen igazad van, le is ültünk, megbeszéltük, pont ugy hoztam elö a témát is, és végül kiegyeztünk:)
2012. márc. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!