Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Amanda Todd...

Mi a véleményetek Amanda Todd esetéről? Titeket megrázott a dolog?

Figyelt kérdés
Amanda Todd volt az a fiatal lány, akit az iskolatársai szekáltak, ezért a lány öngyilkos lett... :(
2012. okt. 21. 07:15
 1/3 anonim válasza:
Én nagyon sajnálom...:( Ha ezt hamarabb megtudom,hogy mi történt vele,felkerestem volna Őt...:( R.I.P Amanda Todd...:(((
2012. okt. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem elgondolkodtatott, mivel csak bő fél évvel volt fiatalabb nálam, és emlékszem, hogy régen (pont mikor vele kezdődött minden) haverokkal mennyit szórakoztunk chatroulette-n. Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy egy anonym oldalon mennyire gátlástalanok az emberek... (még ha most is felmész minden 5. ember ott masztizik).

Szóval akár velem is (jó... nyilván egy kiscsajra hamarabb rászállnak) megtörténhetett volna...

2012. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sajnálom szegény lányt, de én tudtam még meg dolgokat róla. Linkelek:

[link]

[link]

2021. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!