Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még valaki akinek nincsene...

Van még valaki akinek nincsenek barátai és szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés
Taksonyban lakom de Pesterzsébet és Zugló valamint a környező települések, kerületek sem okoznak gondot.14 éves lány vagyok de a normálisabb fajtából viszont nehezen barátkozom és úgy gondoltam hogy talán itt van rá esély.Úgyhogy ha van valaki aki korban hozzám illik kb. és szívesen ismerkedne akkor várom.
2012. okt. 21. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Korban nem vagyok hozzád illő, mert az apád lehetnék (Erzsébetről) de ha gondolod akkor szívesen beszélgetek veled is.
2012. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez milyen érdekes, Erzsébet és Zugló. Erzsébetről már írt valaki, én zuglóban lakom, de hasonlóan az előttem szólóhoz, én sem vagyok korban hozzád illő, anyád lehetnék.

Szerintem, közösségi oldalakon próbálkozz, vagy járj el korodbeliek társaságába!

2012. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 puma17 válasza:
én ismerkedek veled ha akarod, esetleg fb? vagy e-mail?? 18 leszek.. bár vannak barátaim de szeretek ismerkedni. üdv :D
2012. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!