Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne kezeljen...

Mit tegyek hogy ne kezeljen mindenki kislányosnak 17 évesen?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le vkivel.
2012. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vállalj több feladatot és lásd el becsülettel azt.
2012. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!


2 éve van párom, sőt 1 éve a jegyesem, úgyhogy sem tőled, sem mástól nem kérek ilyen hozzászólást, és nem attól lesz nagy lány valaki, ha lefekszik valakivel!


Kedves Nénike!


Köszönöm válaszát. És próbálok is mindent megtenni ezért. Elkezdtem tanulni főzni stb. Még a viselkedésemen lenne mit javítani. Csak aza helyzet hogy ránézésre már kislányos a kinézetem:/

2012. okt. 22. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
viselkedj felnőttként :O
2012. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A saját felnőtt gyermekeimen azt tapasztaltam, hogy bizony eltelik egy kis idő, amíg észreveszem, hogy már nem gyerekek. Ez biztosan más szülőnek sem könnyű. Ők ellenőrzésnek /beleszólásnak élték meg azt, amit én "biztonságban tudásnak" szántam. Nem hiszem, hogy mindig jól cselekedtem ezzel, bár mindig jó szándékkal.

A közös beszélgetés mindig segített a félreértések tisztázásában.

Biztosan rendeződik a helyzeted, sok türelmet kívánok!

2012. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!