Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként viselkedik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként viselkedik egy férfi aki nem barátságot akar egy lánytól hanem kapcsolatot? Mikor kerülünk oda amikor a lány azt mondja hogy csak barátként tekintek rád? Mit kell tennem hogy ne barátként kezeljen hanem pasiként?

Figyelt kérdés
Kellene egy kis segitség,nem vagyok valami tapasztalat csajozás terén.Sokak szerint barátságból indul minden,vagyis barátság az alapja mindennek,de én szerint a szerelem szerelemmel kezdődik a barátság barátsággal. A legerősebb barátságból is csak gyenge szerelem fejlődhet.
2011. dec. 30. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Alapvetően mindkettő lehetséges. Akit először barátként kezelsz, de rövid idő múltán elkezded meglátni benne a férfit/nőt.

Hosszan tartó barátságot ritkán követ szerelem, értsd ezt éveken át tartó barátságra.

Az első látásra dologban is hiszek.

2011. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a nők semmit sem utálnak jobban mintha egy pali tétovázik és tutyimutyi, szóval csak magabiztosan meg kell neki mondani!
2011. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.akkor ne habozzak,ne várjam meg mély elmélyül köztünk a barátság,mert aztán már nehezebb..akkor lehet rögtön az elején szóvá tenni vagy kimutatni hogy többet akarok mint barátság..
2011. dec. 30. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy a másikról alkotott majdhogynem végleges véleményünket az első 4 percben alkotjuk.

És ahogy ezt így végiggondolom, ez velem is mindig így volt.

Bármi volt, randi-barátkozás, vagy volt "vonzalom" vagy nem. Valaki vagy érdekes számomra vagy nem. Ha nem tartom érdekesnek, valszeg barátkozni sem fogok vele.

Viszont az is elég gyorsan eldől ki az akit pasinak is szívesen elfogadnék, ki az akiről még nem tudom biztosan, és ki az aki biztos, hogy nem.


Szerintem ha a pasija akarsz lenni, legyél egyértelmű, hogy tudja mik a szándékaid, magától nem fogja kitalálni.

Ne "elmegyünk valahova lógni?" hanem "lenne kedved velem randizni?". Érted.

20L

2011. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EGyszerű, kezeld nőként! Bókolj, udvarolj (finoman, nem kell ajtóstul rohanni a házba), ilyesmi.
2011. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi.akkor csak magabiztosság,önbizalom és merészen,nem kell félni..a tudtára kell adnom hogy igenis én járni akarok veled nem barátkozni :)
2011. dec. 30. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele, húzzad az agyát indítsd be a fantáziáját!Mosolyogj sokat, és legyél magabiztos!
2011. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!