Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kreatin monohidrate mire...

Kreatin monohidrate mire számíthatok?

Figyelt kérdés

volt hogy szedtem rengeteget hozott a szervezetem nagyon jól reagált rá röpke pár hónap alatt 10 kiló izom feljött

teljesen olyan volt mintha kokszoltam volna sokan meg is kérdezték hogy szúrom e magam

tényleg rengeteget hozott de kezdtem hozzászokni és eza n folyamat megszűnt msot tartottam egy jó fél évnyi pihenőt szerintetek érdemes újra megpróbálni ?



2012. okt. 22. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
10kg-ot hozott? Mennyi idő alatt, 3 év? A kreatin nagy mennyiségben max felvizesít, bár végülis tény, az is látszik. Szerintem túl van egy kicsit misztifikálva, tök felesleges használni, de ha szeretnél és elfogadsz egy tanácsot, akor nem monohidrátot tolsz, hanem pl Tozó-féle kapszulásat.
2012. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5 hónap alatt 10 kilót hozott szálkás formás izom volt heti 6 edzés 10-20gramok helyet napi 40 gram is lecsúszott mellé rengeteg hypermass5000 plusz sok sok tejsavó :)
2012. okt. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!