Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz az ha...

Rikudou-sennin kérdése:

Szerintetek nagyon gáz az ha valaki 18 évesen csak 171cm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Engem eléggé zavar a magasságom mindegy hogy fiúkkal vagy lányokkal vagyok mert szinte mindenki nagyobb nálam. Szerintetek is nagyon gáz vagy csak nekem ilyen rossz érzés?? 18 F

2012. okt. 24. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagnál kisebb vagy de ha jó a dumád nyert ügyed van.
2012. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem gond az, ha egy fiú alacsony :D szerintem nem a magasság számít , igaz én 13 éves lány vagyok, és 173 cm ._.
2012. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mert ha gáz mit csinálsz?

Amin nem lehet változtatani azt kompenzálni kell vagy csak simán elfogadni,a lényeg h te magad érezd jól ebben a testben magad,ezzel másoknak is mutatod h igen ez van,ilyen vagyok én,ha nem tetszik arra van az ajtó !

Amúgy meg akármekkora vagy alacsonynak fogod magad tartani,ha túlértékeled a magasság szerepét. (pl.én régen nagyon alacsony voltam,de mára ezt kinőtem(17F/181),szó szerint. De még mindig alacsonynak tartom magam és még min.5cm szeretnék! )

2012. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
19 éves vagyok és 156cm!
2012. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
18 vagyok énis 174 cm orvosok mérése szerint, de apám megmért a mult héten és azt mondja 168 -,-' hülye ez..
2012. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!