Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy valaki facebookon nyilvánítja a részvétét?

Figyelt kérdés
nem rég halt meg egy ismerősöm. és megdöbbenve láttam, hogy nagyon sokan facebook üzenőfalára írt neki. felháborítónak tartom komolyan! oké, aki nem tudja felhívni, nem tud vele máshogy beszélni, az írjon neki pár sort, de üzenetbe! ha már neten nyilvánít valaki részvétet, akkor miért az illető üzenőfalára?

2012. okt. 25. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyet értek! Én bunkóságnak tartom!!! Nem ott kéne a részvétet kifejezni. Annál már az is jobb, ha nem mond semmit....
2012. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert érzéketlenek és bunkók!
2012. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

én is felháborítónak tartom.

Felmegy facebookra az ember megnézi az ismerősei képeit,buli meghívásokat kap stb,

aztán egyszer csak nyilvánítja a részvétét.Csak úgy.

Utána meg tovább nézi a vicces képeket,esetleg ismerősök kiírásait.

Mibe kerülne egy írott levelet küldeni a családjának vagy egy gyertyát gyújtani az illetőnek?


néhány ember komolyan...

eldobom az agyamat !

2012. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megnyugtató, hogy nem csak nekem böki a szememet. úgy látszik, vannak emberek, akik CSAK facebookon tudják élni az életüket. ha nekem meghalna valakim, és teleírnák az üzenőfalamat, azt hiszem (főleg olyan ideg állapotban ) lenne 1-2 kedves szavam az illetőkhöz . oké, ha valaki boldog szülinapot , névnapot, évfordulót kíván ott. de azért ez durva kicsit. meg miért is az üzenőfalra? hogy mindenki lássa hogy neki volt ennyi "esze" hogy részvétet nyilvánítson?
2012. okt. 25. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,meg hogy milyen rendes,hogy ő írt a másiknak!
2012. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen személytelennek tartom a netes üzengetéseket, nem is szoktam figyelembe venni ha ilyeneket küldenek, nincs mögötte komoly szándék.

Régen még vette az ember a fáradságot hogy felkeressen, vagy ha nem tudta megoldani akkor legalább felhívjon, írjon egy sms-t vagy e-mailt vagy bármit amin látszik hogy ő azt komolyan gondolta és reagálni akart.


Tudom más téma, de a születésnapnál most már a profilt sem kell megnyitni, hogy legalább annyit fáradj a másiknak, hanem lenyitsz egy panelt és beírod oda azt a közhelyes mondatot.

Az a baj inkább, hogy az emberek egy része nem szívből teszi ezeket, hanem csak mert nulla erőfeszítésbe telik kettőt kattintani és benyögni egy mondatot (azzal az indokkal hogy ez illik), utána pedig az egészet elrendezni és többet nem is foglalkozni a másikkal.

2012. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
eleve útálom a facebookot, de most ezek után még inkább, én magam nem vagyok regisztrálva rá, de a munkahelyemen, az utcán, buszon, vonaton mindig ezt hallani, így a facebook, úgy a facebook. ezért útálom, mert ilyen hülye hatással van egy csomó emberre.
2012. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
teljesen megértelek! tudod, néha én is bánom hogy fent vagyok, de most már sok ismerősöm csak itt talál meg (persze ha akarna nagyon, megtalálna máshol is.) volt egy időszak mikor már én is függő voltam kb (éjjel kimentem wcre, és még akkor is nyomtam -.-) aztán 2 hétig nem használtam, teljesen "hibernáltam" és sokkal nyugodtabb voltam :) most pedig csak akkor megyek fel, ha valakivel meg van előre dumálva hogy ott fogunk beszélni
2012. okt. 25. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:
látjátok, aki bunkónak és személytelennek tartja majdnem teljesen leszavazták. és még képmutatóak is az ilyen emberek.
2013. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!