Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárban dolgozom,20 éves lany...

Gyárban dolgozom,20 éves lany vagyok.3 napot járok tizenket orat dolgozni es 1 nap szabad van, nagyon rosszul viselem. A szüleim szeretnek hogy tovabbra is ott maradjak, mert szerintuk csak a kezdet nehez?

Figyelt kérdés
Idovel jobban megszokom, vagy nem nekem valo ilyen munka?
2012. márc. 22. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen az elején szokatlan,később meg fogod szokni,aztán ahogy az idő telik és nem lesz változás az életedben akkor beleunsz,belefásulsz,kiégsz benne.
2012. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Zoli780806 ***** válasza:
92%
Hát ez senkinek nem való...a kérdés, hogy van-e lehetőséged/képzettséged válogatni?
2012. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Van egy kedves ismerősöm.Gyárban dolgozok lassan 15 éve.Elég jól elvan.Már megszokta,és többet keres mint én.(ha nem láttam volna a fizetési papírját,el se hinném,hogy volt amikor 200.000 forintot is hazavitt.Igaz túlórázott érte sokat)

Én is dolgoztam gyárban.Engem nem a munka készített ki,és nem a időbeosztás.A sok pletykálkodó,marakodó emberek jobban kikezdték az idegeimet.Én csak ezért nem bírtam tovább.

2012. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
javítok* dolgozik.
2012. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
rosszakaro embrek sajnos itt is vannak,mindenbe bele kotnek amibe csak tudnak :( nekem is ez a legrosszabb az egészben , na meg az idő lassan telése
2012. márc. 22. 21:36
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Én is dolgoztam gyárban, a legjobban a sok paraszt elviselése a legmegterhelőbb
2012. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Akkor megnyugtatlak.Én nem gyárban dolgozom,hanem egy kisebb nyomdában (szakmámban) De megőrjít néha a monoton,unalmas meló.Szinte percenként nézek az órára,és sokszor az jár a fejemben,hogy "bezzeg ha filmet nézek akkor tök gyorsan elmegy 2 óra) vagy bezzeg ha repülőhöz kell kimennem,máris késésben vagyok és eltelt 4 óra..De a munkahelyemen nemhogy 1 óra,de 20 perc is csak vánszorog.(ennél már csak a fogorvosnál érzem hogy lassan megy az idő) A rossz akarók itt is vannak sajnos..(pedig én Angliában dolgozom,és azt hinné az ember,hogy angolok nem ilyenek..ÁÁÁ ők is emberek.naaa...)
2012. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam éjjel,éjfélig ég ugy ahogy elment az ido,de utána.. megfogadtam magamban hogy nem nézek az orara,csak ha mar ugy erzem tenyleg sok ido eltelt,mikor ránéztem még csak háromnegyed egy volt,majdnem elsírtam magam :) szörnyu milyen lassan megy az ido munkahelyen...valami otlet amitol gyorsabbnak tunik?
2012. márc. 22. 21:49
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Nincs dolgod, hogy lassan megy az idő?

Én dolgoztam szalag mellett, irodába, üzletbe. Ha valóban dolgoztam és arra figyeltem, nem az órára, akkor észre sem vette az ember és már el is telt az idő.

Ha az ember szereti azt, amit csinál, érdekli, akkor bele tud merülni és nem az órát lesi állandóan.

2012. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szalagnál dolgozom, és épp szemben van a falon velem az ora,nagyon nehez hogy ne nézzek rá mikor van egy pillanat idom is hogy szusszanjak egyet,nem dolgozhatok lehajtott fejjel :)
2012. márc. 22. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!