Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok tőletek kérdezek! Ha a...

Lányok tőletek kérdezek! Ha a legjobb barátnőtökből k*rva válna, akkor kiállnátok mellette vagy soha nem beszélnétek vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez történt az én barátnőmmel is .... nállunk megszakadt a kapcsolat.
2012. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D Nakam van ilyen "barátnőm". Bár nem a legjobb barátnőm volt, inkább csak haverok voltunk. DE! egy qrva elkezdett vele barátkozni és Ö is az lett... Ez a tipikus kis rib@nc, a nyarvogó beszéddel meg a seggrázós járással. Én otthagytam a francba... eleinte elég volt, ha szóltam neki, hogy amikor velem beszél akkor ne legyen qrva, de később mér ezt sem vette figyelembe. Szóval most már nem is köszönök neki (csak ha Ő előre köszön. Én vagyok az idősebb, nem fogok neki köszöngetni)
2012. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon jó barátom vált k*rvává. A következmény az lett,hogy a barátság átment haverságba. Szoktunk találkozni sőt talán töbször is mint régen de már nem olyan dolgokról beszélünk mint úgy másfél éve. Nem beszélünk nagyon semmit értelmesről csak sablonos pletykákról. De jóbban vagyunk.


16/L

2012. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolat biztos nem szakadna meg köztünk ,de nem tekinteném többé legjobb barátnőmnek.Elbeszélgetnék vele ,de bizalmas dolgokat nem árulnék el neki ,és gondolom a beszélgetésünk sem arról szólna mint normális esetben.

Mondjuk ez függ attól is ,hogy miket művel.Ha mindenkire rámászik ,vagy egy plázacica válik belőle akkor a leírt dolog történne.De ha valaki olyannal tenné ezt aki nekem nagyon fontos ,akkor nem hiszem ,hogy megbocsátanék neki.

Szóval igazából helyzetfüggő a dolog.

2012. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!