Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom kifordult...

A legjobb barátom kifordult önmagából egy csaj miatt. Hagynom kéne?

Figyelt kérdés

A legtöbb haverom külföldre ment, így csak pár maradt. Az egyik (most 22) életében először becsajozott és azóta teljesen hanyagol. Régen jó voltam, mert piáltam vele, de ma már nem iszom egyáltalán. A nője 1 éve van és már kétszer szakított vele, persze aztán visszasírta magát. A srác szinte mindig vele van, hétvégén pl el sem lehet érni. Valamikor kitalálja, hogy ráér, de ha én nem érek rá azon az egy napon (több szabadnapot is csinálhatna...), vagy nincs kedvem, akkor besértődik. Nem is értem kivel nem lehet tervezni, mert a nőjével van.....

Ha meg találkozunk, inni akar, vagy a nője miatt picsog. Én egy ideje életmódot váltottam és száműztem a káros dolgokat, nem beszélve a negatív emberekről. Ő sokszor elég negatív. Sokmindent fikáz, és ha rászólok azzal jön, hogy régen én is olyan voltam, és biztos valami depressziós bajom van.

Nem beszélve arról, hiába mondom neki 1 éve, hogy nem illik össze a csajjal és megváltozott, nem érdekli. A csaj amúgy katasztrófa, csak a srác nem látja. Összegezve a csajt sokkal előrébb helyezi, mint a valaha legjobb barátját, akivel megannyi dolgon mentek át és mindig segítettek egymásnak. Engem zavar, mert nem tartja fent az egyensúlyt. Legjobb haverom volt, de nagyon zavar már sok dolog vele kapcsolatban. Két hete nem is beszéltem vele és már meguntam, hogy én fussak utána. A baj csak ott van, hogy nincsenek normális barátaim, baráti köröm. Ezek után már biztos.



2012. okt. 28. 13:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy sokszor nyávog, hogy mikor a nőjével van, sokszor eszébe jut, hogy régen csináltunk valamit, persze ezek ellenére sem keres, inkább a nőjével van.....
2012. okt. 28. 14:03
 2/3 anonim válasza:

Háát...szerelmes.

Hagynod kéne. Az idő úgyis el fogja dönteni, hogy lesz-e a barátságotoknak folytatása vagy itt véget ért.

(A leírtakból nekem sz jön le, hogy nem, de te ismered jobban a dolgokat)


(Amúgy ez sokat elárul: 'Összegezve a csajt sokkal előrébb helyezi, mint a valaha legjobb barátját, akivel megannyi dolgon mentek át és mindig segítettek egymásnak. Engem zavar, mert nem tartja fent az egyensúlyt. Legjobb haverom volt, de nagyon zavar már sok dolog vele kapcsolatban. Két hete nem is beszéltem vele és már meguntam, hogy én fussak utána. A baj csak ott van, hogy nincsenek normális barátaim, baráti köröm. Ezek után már biztos.')

2012. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A poén, hogy a csaj kétszer is szakított vele, és persze én voltam ott neki. Nem egyszer segítettem a srácnak stb, tényleg nagyon jó barátok voltunk. Amióta nője van, ilyen lett.....Érdekes, én akárhányszor vagyok szerelmes, mindig egyenrangú mindenki.
2012. okt. 29. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!