Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliában tényleg sokkal jobb...

Angliában tényleg sokkal jobb élni mint itthon és több pénzt lehet félretenni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem véletlenül mennek ki sokan. Én pl 3 hete munkanélküli vagyok, itthon elég kilátástalan a helyzet. Szóval ha belegondolok itthon havonta 0 ft-ot fogok félretenni, emellett anyámon élősködök,mert még a rezsibe se tudok adni. Kint legalább csinálnék vmit, (bármit!)itthon max a gép előtt ülök, ugyanis szinte sehonnan nem válaszolnak az önéletrajzomra. Emellett jó esetben félre is tudnék tenni valamennyit, míg itthon semennyit. Van kint ismerösöm, ők fejenként kb. 36 e ft ot tudnak félretenni, viszont nem szobát, hanem lakást bérelnek, és sokat költenek kajára.
2012. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én itthon télen 25-öt,nyáron 55-öt tudok félretenni,pedig nincs nagy fizetésem.
2012. dec. 17. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
jó neked! nekem is van ilyen ismerösöm de őt eltartják a szülök! sem a rezsibe sem a kajába nem ad haza. nem értek egyet az ilyennel
2013. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kint tudsz normális életszinvonalon élhetsz, itthon nem, félreteszed a pénzt, minek? kint lehet tudnál félretenni, de nem kell, ott tudod tartani a megszokott szinvonalat. Itthon bármiko munkanélkülivé válhastz, az ország megy tönkre... ott nem kell pánikolni ilyeneken
2013. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!