Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel megtörtént olyan,...

Valakivel megtörtént olyan, hogy álmában terhes és valóságban is az lett?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy furát kérdezek de kiváncsi lennék rá mert tegnap este azt álmodtam,hogy voltam dokinál és megállapította hogy 5hetes terhes vagyok.Bárcsak a valóságban is így lenne.Valakivel megtörtént ilyen?

Kedden kell hogy megjöjjön de bizom,hogy nem jön meg és baba lesz.Férjemmel próbálkozunk.Hátha ha nem fog megjöni a mensi akkor 5hetes lennék amit megálmodtam.Szerintetek lehet ilyen hogy a nők megálmodják?


2009. febr. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkatársam abortuszra készült 10 évvel ezelőtt terhes lett a legelső alkalommal mikor elvesztette a szűzességét és még védekeztek is.

Az abortusz előtti éjjel álmodott egy kislányról.

Már a műtőbe tolták be mikor meggondolta magát és 9 hónap múlva pont olyan pici szőke kislányt adott neki az ég mint akit az álmában látott... Szurkolok!

2009. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én az utóbbi időben 2-szer is álmodtam, terhességről szülésről. Mind a kétszer kisfiú lett belőle. Még eddig nincs babánk, de 9 hónapja szeretnénk. nem tudom mikor válik valóra az álom.
2009. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor terhes voltam azt álmondtam, hogy +at teszteltem, felkeltem és tényleg :-)
2009. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is előfordult már ,hogy álmodtam,mert egésznap arragondoltam,csak azjárt a fejemben,hogy én terhes akarok lenni,és volt mikor többször is álmodtam,ha valamit nagyon akarsz,akkor azzal is álmodsz,és persze nekem nem jött meg a havim,azthittem terhes vok ,de sajnos nem igy lett.
2009. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a szurkolást!

Remélem valóra válik már.De lehet,hogy az utolsó válaszolónak igaza van,hogy lehet,hogy azért álmodtam róla mert az nap sokat gondoltam babára.Máskor is előfordult,hogy álmodtam hogy van babám vagy hogy ép szültem.Bárcsak lenne baba nem csak az álmomban.

2009. febr. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!