Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy szám ami nagyon...

Van egy szám ami nagyon tetszik nekem, csak nem udom mi a címe és azt sem tudom hogy ki énekli. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Csak hallásról tudom úgy hogy úgy fogom leírni ahogy hallottam.Annyit tudok hogy egy ilyen rövid hajú hapsi énekli.Akkor írom így hagzik:Dzsöszt szicilájksz end bébimájd ... Dzsöszt szicilájksz end bébimájd jukándo szikándo béj. Ez egy részlet belőle egy ilyen rapp szerűség tudom hogy egy nagy marhaságahogy próbálom elmondani de a megértéseteket előre is köszönöm,na és a segítséget is.
2012. okt. 29. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és ezt a számot a class fm játszotta még 2012 október 29-én 11:25 és 12:30 között.
2012. okt. 29. 16:00
 2/5 Penszy válasza:
nem a big city life-ra gondolsz?
2012. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 2xSü ***** válasza:
100%
Ha tényleg a Big City Life, akkor nagyon vicces a kreált dalszöveged. :-D (Nem sértésként írom, magam alig beszélek angolul, valószínű én is ilyeneket írnék, de attól még vicces, hogy mit hall bele az ember egy idegen nyelvű számba.)
2012. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe mindenkinek a segítséget!!
2012. okt. 31. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!