Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik ez a szám? (és mi van...

Tetszik ez a szám? (és mi van ha rövid a kérdés? )

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok hány embernek tetszik majd... :D azért remélem lesztek páran :)


'Szar'-ozni nem kell, mert az nem vélemény. de legalább is nem kulturált. ha nem tetszik, mondjad, hogy Nem, tovább nem érdekel. :D


szóval ittvan: http://www.youtube.com/watch?v=lxYjPPye8OY


a szövegét is nézzétek mert szerintem szép :)


2011. aug. 21. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
ja igen és előre mondom hogy JAPÁN! szóval aki már elvből utálja őket (mert olyan degenerált) akkor az meg se nézze!!:))
2011. aug. 21. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár én személy szerint Meiko fan vagyok >.<
2011. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
őt is szeretem :D bár nem sok számát hallottam még :/
2011. aug. 22. 10:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint az Evil food eater Conchita az egyik nagy kedvencem :D A World is mine meg a Meltdown is nagyon jó tőle :D Mikutól a Love Love Nightmare és Love is War jó :D
2011. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Btw: Előző voltam :D
2011. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elsőt amit írtál azt nem ismerem, de meghallgatom :) A Meltdown-t Rin változatban hallottam, de nagyon szeretem :D Mikutól amiket írtál mindkettőt szeretem:) És vannak ezek az új Hagane számok amiket én nagyon szeretek, pl. Mikutól az Alice in Black Market, Diarrhea, Potato Head in Wonderland, Rintől az Adult's Toy, Gumi: Playback. :) A régebbiek közül Mikutól a Marionette és a Marionette Syndrome még amiket nagyon szeretek :D
2011. aug. 24. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ^-^


Ezeket még nem is ismerem, úgyhogy ideje frissíteni a rendszert :3 YouTube jövök már >-<

2011. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)) Egyébként meghallgattam amit te írtál, és tényleg jó, kedvenc lett :3
2011. aug. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!