Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mégis mit csináljak, hogy ne...

Mégis mit csináljak, hogy ne hazudgáljon? 16/L

Figyelt kérdés
Még nagyon régen tetszett nekem egy srác, rá másfél évre a legjobb barátnőm összejött vele. Eléggé kiakadtam rajta, lehet, hogy túlreagáltam, hisz azért csak másfél éve történt de túléltem oké blabla. Másfél hónappal később szakítottak (mellesleg rettenetes bunkó lett a srác). Már öt éve a legjobb barátnőm, gondoltam, ha lett volna valami elmondta volna. Ez volt májusban, erre júliusban kiderült, úgy, hogy nem is ő mondta el, hogy lefeküdtek. Kiakadtam, nem azért, mert lefeküdtek bár az is vicces, hogy két hét után lefeküdtek, úgy, hogy a barátnőm szűz volt, de inkább azon akadtam ki ,hogy hazudott. A nyáron még járt két sráccal, már eléggé felbaszott ezekkel a kicsapongásaival, de aztán mégjobban kiborított. Tetszett nekem egy éven keresztül egy srác, most nem is olyan rég, és végül erőt vettem magamon (és mivel én is tetszettem eléggé neki)hát túlestem életem első csókján:D. Még mielőtt bármi komolyabba belekezdtem volna rájöttem, hogy amúgy eléggé játszik a csajokkal szóval hagytam az egészet. Rá három hétre (mivel barátnőm jóba van a sráccal) a srác, hogy felbasszon engem többet kezdett vele beszélgetni,és végül ők is smároltak. Lehet nem jogos a kiakadásom, de még ez is kevésbé baszott fel, mint az, hogy én ezt is másfél hónappal később tudtam meg. Most végre van egy cuki palija , akivel összehozták, kicsit nyomulós szóval biztos szakítani fog vele, erre a sráccal járkál ki, aki ténylegesen nagyon tetszik neki. És ezt se merte elmondani mindent máshonnan tudok meg. Mégis mit tegyek, hogy ne hazudgáljon nekem?

2012. okt. 29. 22:46
 1/2 anonim válasza:

biztos hallottad már, hogy a barátság alapja a bizalom és az őszinteség... az ilyen nem barátnő... ha tényleg a legjobb barátnőd lenne, nem hazudgálna neked egyfolytában! Szerintem add ki az útját!

Illetve még azt megpróbálhatod, hogy megmondod neki azt, hogy ha még egyszer hazudik akkor örökre vége a barátságotoknak... ha számítasz neki valamit akkor nem fog tovább hazudozni

2012. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan...az ilyen nem barátnő!!!Főleg nem legjobb barátnő.!! Én minden titkomat elmondom legjobb barátnőmnek és semmit nem hallok vissza és ő sem tőlem! Szinte elválaszthatatlanok vagyunk és foggal, körömmel védjük egymást és nem pedig egymás pasiját nyúljuk le..Pl ha mind kettőnknek tetszik akkor hagyjuk a pasit mert a barátságunk fontosabb!!! :)
2012. okt. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!