Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 éves lányok vagy akik...

12 éves lányok vagy akik elmultak már tizenkettö nektek volt/nektek van pasitok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 12:31
 1/6 anonim válasza:
13 és fél-évesen volt először.
2012. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekem nem volt meg de szerintem egy 12 eves lany dolga hogy meg jatszon es hogy elje az eleted!

hidd el hogy meg nem akarsz csalodni es szerintem nincs egy olyan fiu sem akibenn ne lehetne.!

igaz én 14 éves elmultam de meg egy pasim se volt de eleg volt vegig neznem ahogy a baratnoim szenvednek!

es egyepkent nem ciki ha mag nincs pasid!

szoval szerintem meg ilyen korban felesleges.!

remelem hogy tudtam valamennyit segiteni es azt is remelem hogy megfogod fogadni a tanacsomat! :D


14L

2012. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonloan vagyok mint az elozo. 14 vagyok, de meg nem volt pasim. Lehetett volna,mert volt egy nagyon helyes srac akinek tetszettem, de nem biztam benne mert elegge "csajozos" sracnak tunt. Namindegy. Viszont a legtobb osztalytarsamnak mar volt, egyikuknek legalabb 15 pedig o marciusban lett 13... Nem kell elsietni a dolgokat.
2012. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem 12 és fél évesen volt de nem volt semmi..kb egyszer adtunk egymásnak arcra puszit XD nem is volt nevezhető igazi járásnak csak szerettük egymást és azt mondtuk h járunk :D még szinte azt se tudtuk mi az a szerelem. de szerintem is még ráérsz :)
2012. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ronaldo99 válasza:
13 évesen volt 2 hónapig barátnőm. De sokkal jobb ilyen korban a szingli lenni, mint mikor van barátnőd :) (Y)
2012. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyetértek.az előttem szólóhoz.
2013. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!