Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bruni...

Mi a véleményetek a Bruni Olimpic 380 gáz, -és riasztó pisztolyról?

Figyelt kérdés

Gázriasztó pisztoly vásárlás előtt állok, és ez a tipusú fegyver nagyon megtetszett az alacsony ára, és a forgótáras kialakítás miatt.

Maga a fegyver spiáter anyagból készült. Tárkapacitása 5db 9mm R lőszer. A spiáter anyag mennyire megbízható?

A kérdés adott, várom a válaszotok/véleményetek!



#gázpisztoly #spiáter #bruni olimpic 380
2012. okt. 30. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Játszani vagy szilveszteri rakétázáshoz elmegy ez a revolver,önvédelemre már nem igazán jó..nincs passziv ütőszeg-biztositása,ezért nem ajánlott megtöltve hordani mivel egy elejtéstől is elsülhet.Maga a spiáter nem túl megbizható,kemény felületre való eséstől vagy akár télen,hidegben "elkövetett" lövéstől is eltörhetnek az ilyen anyagból készült fegyverek.
2012. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg német márka mindig az igazi nem ilyen gagyi,abbalegalább van igazi acél
2012. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom , hogy a revolver jó önvődelemre viszont 3-4 támadó ellen nem jó a kis tárkapacitás miatt . Viszont a revolver mellett szól , hogy nem fog elakadni mint az öntöltősöknél . Amit az első írt az nagy hülyeség mivel nem fog magától elsülni a fegyver .


De én nem ajánlanám ezt a fegyvert . Mivel a spirálter anyag nem valami világmárka és előbb utóbb meg fogja magát adni . Egyébként azért használják ezt az anyagot mert olcsóbb mint az acél .

Szerintem valami acélból készült pisztolyt vegyél mert azzal biztos nem lesz gondod 1000 lövés után se ( a spiláterből készült pisztolyoknál van olyan ami 500 lövést se bír ki ) és ahogy már írták a német fegyverek valóban kiválóak .

2012. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az eddigi válaszok alapján, úgy döntöttem, hogy másik fegyvert fogok venni. Mit ajánlotok? A lényeg az, hogy jó minőségű legyen! Leginkább a revolverek érdekelnek, de nyugodtan írhattok öntöltős marok lőfegyvereket is! :)

2012. okt. 31. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek jó pisztolyok ( bár némelyikben van spiráter de a fő alkatrészeik acél és így tartósabbak ) .

Röhm RG59N

Röhm RG69 N

Röhm RG89N

Weihrauch Arminius HW37

Weihrauch Arminius HW88

2012. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nem irtam hülyeséget.Ha a kakasára esik,elsülhet.N

[link]

2012. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként azért használják ezt az anyagot mert olcsóbb mint az acél"

Itt te irtál baromságot.Elsősorban azért használnak spiátert hogy ne tudd élesre átbuherálni házilag a gázpisztolyt.

2012. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi most tényleg neked van igazad abban . . Mivel arra a fegyverre írtad és nem a többi revolverre . Más revolvereknél nem igen van ilyen probléma és azokat lehet töltve viselni .

Viszont lehet , hogy az is oka a spiráter használatának az oka amit írtál . De amit írtam az biztosan azért is használják mivel olcsóbb és könnyebb is mint az acél . Így sikerült a törököknek kiszorítani a keserű műveket . Mert ők olcsón elő állítják a spiráter anyagot és így jóval olcsóbban tudták / tudják árulni a fegyvereket és a keserű művek minőségibb fegyvere ez miatt jelentősen hátraszorult . Arról nem is beszélve , hogy elkövették az a hatalmas hibát , hogy eladták a törököknek a szabadalmakat .

2012. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A Röhöm RG89N típusú fegyver, nagyon megtetszett!

Köszönöm a válaszod! :)

És ezt a típusú fegyvert hol tudnám megvenni Budapest környékén? (használtat nem szeretnék venni!)

2012. nov. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!