Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Vörösmarty Mihály...

Milyen a Vörösmarty Mihály Gimnázium ( Budapest )? Milyen a Szent László Gimnázium?

Figyelt kérdés
Első sorban a természettudományi ágazataira(szakokra) vagyok kíváncsi , olyan kedves emberektől akik oda járnak , jártak vagy tudnak róla valamit.Érdekel még hogy milyenek a tanárok , hogy tanítanak mit adnak le és követelnek vissza , mennyire erős gimnázium , milyen az iskola közössége ?
2012. okt. 30. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Öhm.. csak szólok, hogy Vörösmarty Mihály gimnáziumból több is van Bp-en...
2012. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Horánszky utca 11.
2012. okt. 30. 14:39
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Én csak a Vörösmartyról tudok véleményt mondani.

Idén felvételiztem, term.tud szakra és eddig csak pozitív véleményem van a suliról. Tanárok rendesek, közösség is nagyon jó. Első évben szinte angolt és 2. idegen nyelvet kell tanulni (német/francia), többiből csak szintentartó órák vannak (magyar,matek, stb.) Tanárok szerintem nem követelnek sokat, de amit feladnak, azt számon szokták kérni. És szerintem jól megszokták tanítani a tananyagot, segítőkészek. Szerintem, ha ide jelentkezel nem fogod megbánni, ha meg még van kérdésed, akkor csak írj!:)

2012. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is a vmgbe járok,en nagyon szeretem a sulit,igaz sport tagozatra,de biosz faktos vagyok es a két biosz tanar nagyon a toppon van,földrajz tanarok is jok,fizikasok nem az igaziak(nem mindegy ki,van egy aki jo de a többiek nem annyira szerintem) matekbol is van aki jo,de több rossz van.Az osztalyközössegek sztem nagyon jok,a drámatagazozatosok közül sok elvarazsolt fazon járkál a folyosokon de szerintem jofejek:) viszonylag erös sulinak szamit,nyilvan sportoloknál és drámásoknáál lazabbak de egy term.tud.szakon abszolut megkövetelnek mindent. Irj ha kerdesed van:)
2013. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!