Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha már pár hónapja szakítottam...

Ha már pár hónapja szakítottam a barátommal és még mindig nem tudom elfelejteni akkor mit csináljak? Mondjam el neki hogy mit érzek vagy már ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 23:26
 1/3 anonim válasza:
Attól függ... Miért szakítottál vele? csak hirtelen felindulás vagy esetleg megcsalt stb. Ő szeret még Téged? (pl: epedve néz utánad mindig ha meglát?) Ha úgy érzed, hogy részéről nincs veszve az ügy, és csak egy veszekedés miatt hirtelen felindulásból szakítottatok, akkor elmondhatod neki. De óvatosan, nem szabad ajtóstul rontani a házba. (nyilván ez attól is függ, hogy milyen bizalmi kapcsolatban voltatok...) Hogyha azért szakítottatok, mert mondjuk meguntad, hogy nem törődik veled vagy mondjuk napokig feléd se nézett, akkor bármennyire is fáj, hagyni kell... Bár mondjuk ha még sose vetetted fel problémának, hogy nem foglalkozik veled (ez csak példa) akkor inkább beszéljétek meg, mert lehet, hogy észre se vette, hogy bármivel is megbántott. Remélem tudtam segíteni. :)
2012. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már vissza kaptam ! :)
2012. nov. 17. 21:41
 3/3 anonim válasza:
és? tart még a dolog?
2012. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!