Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarázzátok el ezt az...

Magyarázzátok el ezt az idióta világvégét! (főleg világvégehívők)?

Figyelt kérdés
Namármost: ugye ELVILEG dec 21-én világvége (ami nem lesz), és akkor mi történne? Jönnek a reptoidok, ellenük harcolnak a szürkék meg a szarvasgomboidok. Utána napkitörés, földrengés, pólusváltás, cunami (mert ez gyakori Magyarországon), vulkánkitörés (szintén gyakori jelenség). Akkor meg az összes szarvasgomboid meg reptoid elpusztul. Na hogy is van ez?

2012. nov. 2. 00:18
 1/2 anonim válasza:
Mik azok a reptoidok? :) Amúgy szerintem, illetve remélem nem lesz világvége. Ha lesz akkor ezer féle módon lehet. Atom háború, vagy kitör a szupervulkán és megfulladunk a hamutól, vagy az általad leírtak valamelyike. De igazából, ha követed a filmeket csak Amerikát támadják meg az ufók, szóval biztonságban vagyunk. Én igazából valami hosszútávú globális katasztrófára számítok, ami mondjuk 10-20 év múlva lesz gond, pl élelem, víz hiány. De majd meglássuk.
2012. nov. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Relikvia ***** válasza:
Van egy film...elikonyve a cime az mutattja elvileg meg milesz ha a vilagnak vege s a tul elokre mien sors var....s az h a fold.magja ki purcan van sanssz mindig meg alatunk is van lavva csak marha mejjen s ha meg reped a fold jon a cumi... Barmi meg tortenet csak fantazia.kerdese xD
2012. nov. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!