Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem merek...

Mit csináljak? Nem merek elaludni.

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta rettegek a pókoktól,de olyannyira,hogy leütni se merem.Már nagyon késő van de nem merek elaludni mert az ágyam mellett megláttam két pókot...anyu hajnali 4:20kor kel...inkább fent maradok addig,akár nem alszok egész éjszaka minthogy pókok mellett aludjak...Szinte rohamom van ha meglátok egyet..volt olyan amikor elkapott a sírás is...álmos vagyok de nem tudok elaludni

2012. nov. 2. 01:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aludjál nyugodtan, nem bántanak ők téged! Jobban félnek ők tőled, mint te tőlük! A pókok egyébként is elkapják a csúnya rovarokat, és szúnyogokat, amik nagyokat tudnak ám csípni! Tehát ne félj, elfértek bőven egymás mellett!
2012. nov. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, pont, mint te. Egyszer 16 évesen egy hétig(!) az íróasztalomon aludtam (nagy batár asztal, elfértem rajta), mert az ágyamba nem voltam képes befeküdni.

Nem tudnál máshol aludni? Na, nem az íróasztalra gondoltam, de kanapéra, ilyesmire.

2012. nov. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Relikvia ***** válasza:
En 20evesen is.ien vagyok:// ha pokot lattok nem alszok volt parszor h munkabol haza jottem mert.lattam a foldon egy pokot...betegesenrettegek toluk eddig a baratnoim oltek le okett mindig... De most singlibe tolom...ha valaki.tudna segivseget nyujtani szakembert az toljon privit halas lennek :)
2012. nov. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) fotelomban aludtam amíg anyu fel nem kelt...aztán átmentem hozzá és az ő szobájába aludtam
2012. nov. 2. 12:23
 5/12 anonim válasza:

öööö hány éves vagy??:) még 10év alatt megérted de...

A pókok nem csúnyák,a többségük (akik itt élnek magyar országban) megsem tudják csípni az embert olyan kicsi az

Úgymond Méregfoguk

Írd be a Googléba:Ugrópók Mien aranyosmár azzal a nagy szemével mikor rádnéz^^ :)

Szerintem aranyosak :)

2012. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

előző vagyok.

meghogy azzal jönnek hogy csúnya szőrös-.-lol

Az emberen nincs szőr XD?

A pókok ártalmatlanok nem fognak téged bántani soha az életben.

2012. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:)
2012. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én imádom a pókokat, sok-sok madárpókkal élek együtt, de aki azt mondja, hogy nem éri meg a kérdezőt, azzal valami gond van, nem hallott még az arachnofóbiáról. Ez nem azt jelenti, hogy fúj, utálom a pókokat, lecsapom őket, hanem sajnos így nyilvánul meg, ahogy a kedves kérdező lefesti.

Nagyon sajnálom az ilyet, ha tényleg ilyen komoly a helyzet, hogy a mindennapi életedet ilyen szinten befolyásolja és hátráltat, akkor érdemes lenne orvoshoz fordulni vele, mert nem játék!

2012. nov. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak a megértését! :) sajnos tényleg nagyon félek tőlük...Igen arochnofóbiám van,és nagyon rossz,hogy szinte pánikba esek ha meglátok egy pókot.Kissebb pókoktól is rosszul vagyok,de a madárpókról már ne is beszéljünk... :)) Igazából nem is tudom miért félek tőlük?? Nem a kinézete miatt,hanem valami más oka van de erre nem tudom a választ.. Egyébként 16 éves vagyok és lány :))
2012. nov. 5. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj(?), én 28 éves felnőtt nő vagyok, és születésem óta megvan a fóbiám. Sajnos az életminőségemre is hatással van, ezer sztorim van, hogy "szúrt ki velem" a pók, valójában hogy szúrtam ki magammal (hova nem mertem menni, mit nem mertem csinálni). Sajnos, 16 évesen volt egy borzalmas élményem is velük, de nem szívesen írnám le. Most, ahogy leírom ezeket a sorokat is ráz a hideg, érzem, hogy felgyorsul a szívverésem, kimegy a lábamból az erő. Az eszemmel felérem, hogy butaság, jobban fél tőlem, blablabla, de a testem reakcióit nem tudom befolyásolni.
2012. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!