Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg békülni akar vagy van...

Tényleg békülni akar vagy van valami hátsó szándéka? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kb fél évvel ezelőtt a legjobb barátnőmmel össze ugrasztott egy nálunk 40 évvel idősebb nő... egy közös ismerősünk... sokat szenvedtem emiatt én is meg a barátnőm is, mert az a nő különböző dolgokat csinált velünk úgy mintha egymással szórakoznánk... (éjszakai csengetések, levél lopkodás, hallgatózás, fenyegetés, stb.) így akart minket még jobban egymás ellen fordítani, pedig olyanok voltunk, mint a testvérek a barátnőmmel... eddig hiába bizonygattam, hogy nem én vagyok a bűnős a barátnőm annak a banyának hitt... most azonban beszélgetett az édesanyámmal aztán meg keresett engem is, hogy békülni szeretne... mindenre rájött azzal a banyával kapcsolatban az összes hazugságra meg az aljas húzásaira... megbeszéltük, hogy nem haragszunk egymásra és azt is, hogy megleckéztetjük azt a nőt... Nekem ez a hirtelen kedvesség elég furcsa hisz eddig szóba sem akart állni velem... nagyon örülök, hogy fel keresett a béküléssel :D , csak nehezen viselném, ha megint elhagyna... Tényleg csak békülni szeretne vagy lehet, hogy van valami hátsó szándéka?

2012. nov. 3. 01:40
 1/3 Emberek ***** válasza:
mint ahogy leírtad rájött, hogy nem te vagy az aki az éj közepén becsenget, stb.. ezért most békülni akar. szerintem tényleg békülni szeretne. úgy gondolom próbáld meg, mert nem haragudhattok egymásra, hiszen az a "40 évvel idősebb nő" szította ezt az egészet. a hirtelen kedvesség csak a békülés miatt van, és azért, mert ez az egész őt is megviselte (amit nem csodálok a leírtak alapján). úgy vélem, hogy ez a kapcsolat csak erősebb lesz emiatt. úgyhogy még mindig azt tanácsolom próbálj meg vele kibékülni :)
2012. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez tényleg megviselt eléggé minket, tropák az idegeink... köszönöm a tanácsot és kibékülök vele, hisz tényleg nem haragudhatunk örökké egymásra, pláne, hogy egy bérházban lakunk...Remélem úgy lesz ahogy mndod és ez tényleg megerősíti ezt a barátságot... :D
2012. nov. 4. 02:29
 3/3 A kérdező kommentje:
meg is beszéltük és nem haragszunk egymásra, nem mi voltunk a hibásak és kész... még bosszút állunk azon a nőn, aztán túllépünk ezen az egészen :D
2012. nov. 4. 02:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!