Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány akinek szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akinek szerintem hátsó szándéka van velem szemben és ő csak barátkozni akar ilyenkor szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Seggbe fog rakni egy csaj? Vagy milyen hátsó szándék?
2011. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

őő bizonyosodj meg róla hogy komolyan cska barátkozni akar-e.

Ha ez már 100% akkor nincs mit tenned..

Legalább is magamból kiindulva, aki nekem barát abból nem lesz Pasi!:)

15L

2011. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ja az gáz. Ha csak barátkozni akar akkor te lehetsz az a fiú aki bár szerelmes, de közelről végignézheted és elmeséli amint végigdugja egy focicsapat, majd elpanaszolja neki ha szakított velük, reménykedsz kicsit, de végülis mégsem veled, hanem egy újabb játékossal fog kufircolni tovább.


Hagyd az ilyet, rengeteg fájdalomtól óvod meg magad!

2011. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó: szívemből beszéltél testvér :/ :DD Ezt meg kell tapasztalni bro' :D hagyd a g*cibe, majd amikor látja, hogy leszarod akkor megy hozzád, de akkor is hajtsd el a f*szba, hogy akkor menjél dekázni köcsög! :D én is így voltam vele nemrég...
2011. aug. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azon mi hátsú szándék hogy barátkozni akar?
2011. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!