Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosítvány vizsga igazoló...

Jogosítvány vizsga igazoló lap kikérése?

Figyelt kérdés
A lényeg, h okt. 14-én sikeresen letettem a B kategóriás jogsit. De le kell menni Szigetszentmiklódra a vizsgaigazoló lapért, ám a kocsink beszart és nem tud senki levinni! Hónap végére lesz csak kész a verdánk. Tömegközlekedéssel nem tom megközelíteni a helyet sajna. Ha több mint 1 hónap múlva megyek a lapért az nem gond? Nem fog elévülni v mit tom én? Bocs lehet, hülye kérdés.

2012. nov. 3. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gáz.
2012. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, ne aggódj 1 hónap múlva is átveheted.


De nem tudod megoldani máshogy? Mondjuk megkérni az oktatót, hogy egy tanulójával menjen el, te meg beülsz hátra.


Nekünk is Szigetszentmiklósra kellett volna menni. De az én oktatóm pl mindig elmegy a tanulók helyett, mert innen is nagyon messze van. Írtunk neki meghatalmazást, hogy átvehesse a vizsgaigazolást.

De van olyan oktató a suliban, aki egy tanulóval elvezettet oda, és ketten, hárman beülnek hátra akiknek épp aktuális az igazolás kikérése.

2012. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!