Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B-jogosítvány mellé kell-e...

Izé01 kérdése:

B-jogosítvány mellé kell-e Belföldi árufuvarozói engedély ha pl. a GLS vagy egyéb hasonló "futárszolgálathoz" mennék dolgozni? Vagy milyen papírok kellenek hogy ott dolgozhassak? PÁV vizsga kell?

Figyelt kérdés

#autó #PÁV #futárszolgálat #GLS #B jogosítvány #belföldi árufuvarozói engedély
2012. okt. 14. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, hogy mik kellenek hozzá. színtévesztő vagyok, azért érdekelne, hogy úgy lehetek-e árúfuvarózó, természetesen nem nagy teherautóval :)
2012. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ezt nem tudom de azt igen hogy ha farkas vakságod lenne akkor lehetnél ,de végülis az hasonló probléma,lehet h megengedett mert a lámpákat a fényük szerint is megtudod különböztetni h melyik világit és abból is tudni h piros vagy sárga vagy zöld van. a tábláknál az ábrát szintén látni. úgyhogy lehetséges de kérdezz meg valamilyen autós iskolát
2012. okt. 18. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
PÁV .II ."C" kat KRESZ és Árufuvarozói, írás-szóbeli...
2012. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"C" pontosítok! Újra lekel vizsgázni KRESZ-ből, ezért írtam jobban jársz ha a "C "kategóriát választod.

Sok sikert!

2012. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
B- jogsival nem válalhatsz munkát csak hivatásossal igy áru fuvarozói csak hivatásosnak kel ha B- jogsival hordod árut ak más néven leszel fölvéve de mint soför ugy nem vehetnek föl mer büntetik soför munkához pálya alkamasági kel ez a PÁVI--PÁVII--PÁVIII
2012. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!