Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy lánnyal párkapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés
Nem volt még senkim se ,csak elutasitást kaptam idáig.
2012. okt. 15. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Úgy, hogy jóképű vagy. (Csajozási tipp kezdőknek)
2012. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
önbizalom mindenek előtt, magabiztosság humorral fűszerezve
2012. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Takarodj már te nyomorék.

Ha nem nézel ki jól semmit nem érsz vele.

2012. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jol nézek ki elvileg.
2012. okt. 15. 15:56
 5/15 A kérdező kommentje:
De ez eddig kevés volt.
2012. okt. 15. 15:56
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg csak hiszed hogy jól nézel ki, különben nem pattintottak volna le.
2012. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#3

egyrészt annyi aberrált emberrel találkozunk a mindennapokban, légyszíves legalább itt ahol van időd átgondolni; válogasd meg a kedves megszólító szavaidat!


nézhet ki jól, ha nincs önbizalma fuccs! ha nem néz ki jól, de bízik magában és próbálkozik, hidd el h vkivel sikerülni fog neki!

2012. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Sokan nem tudják felfogni, hogy kellesz e egy csajnak, nem az alapján fogja eldönteni, hogy mit mondasz vagy mit teszel, hanem hogyan nézel ki.

Nem ma kezdtem már a csajozást, úgyhogy jól tudom hogy ez így van!

Számtalan példát tudnék említeni ismerősi körömből, akiknek csak azért van nőjük mert jóképűek.

Egyébként meg egy nagy nullák, ezt mindenki tudja róluk. Valamint nagyon sok olyat ismerek, akik nagyon jó arcok minden téren, de egyszerüen nincs nőjük, mert nem helyes pasik.

2012. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valamit rosszul csinalsz akkor.

Kezdd el az ismerkedest chaten, ha ott ki tudsz alakitani tartos beszelgetest, akkor csak szimplan rossz lanyokkal kezdtel.

2012. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Na még egy nagyokos.

Nagyon régen és is azt hittem, hogy xy haveromnak azért van sok nője, "mert valamit jól csinálnak".

Aztán a diszkóban azt láttam, hogy nem csinálnak semmit, a csajok mozdulnak rájuk, mert már a attól is elolvadnak ha rájuk néznek.

A nélkül smárolták le és fogdosták a tánctéren a nőket, hogy egyáltalán megszólították volna őket.

Ébredjetek már fel...

2012. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!