Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tűzoltóságról van pár kérdésem...

Tűzoltóságról van pár kérdésem. Mik az esélyeim? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tűzoltóságnál szeretnék dolgozni, de vannak aggályaim. Diplomám van, igaz társadalomtudománnyal kapcsolatos, szóval ide nem érdekes. Számít-e a diplomám így valamit?


Másik, hátulról hiányzik egy fogam, illetve elől nem állnak szépen egymás mellett de egészségesek. Ez kizáró oknak számít?


Utolsó és legnagyobb talán, hogy egészen lent deréktájon oldalirányú gerincferdülésem van, igaz nagyon enyhén, de kitapintható. Cipekedésben vagy mozgásban nem jelent problémát. Ettől függetlenül ez kizáró oknak minősül?


Tériszonyom nincs, csak természetes mértékű félelmem ha magasan vagyok mindenféle korlát nélkül. Vértől nem iszonyodok, halottól nem tudom, de kibírnám szerintem. Fizikai alkalmassági menne. Nagyon szeretném ezt a munkát, de milyenek így az esélyeim?


Trollokból nem kérek. Fontos számomra ez, szóval légy szíves, aki hülyeséget akar írni, ne tegye.



2012. nov. 3. 21:36
 1/6 Füles76 válasza:

Nagyon egyszerű a dolog, keresd fel őket,majd ott megmondják!Ha felvesznek, előtte úgyis elküldenek orvosi alkalmasságira!

Bátorság, sok szerencsét!

2012. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
Nálunk tűzoltóknál, sajnos kizáró ok a hiányzó fog, hiába nem látszik, azt javaslom, csináltasd meg ha valóban itt szeretnél elhelyezkedni. A gerincferdülésed nem jelent problémát, sérvvel is felvesznek, viszont a pszichológia teszten eszedbe ne jusson azt mondani, hogy természetes mértékű félelmed van, nálunk nincs félelem.
2012. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nos végeztem a dologgal. Sikerült az erőnléti, pszichológia és az egészségügyi vizsga is. Gerincferdülést észrevette a doki de nem szólt csak annyit, hogy nincs tökéletesen egészséges ember. Fogorvos betömte a fogamat, amit kellett, a tűzoltóságnál meg bele se néztek a számba. Volt EKG, vérnyomás-, súly- és magasság mérés. Kedvesek voltak, nem kell félni tőle. Pszichológián viszont nagyon sok embert kiejtettek, legtöbbet azért mert hazudott, vagy túlfényezte magát.
2012. dec. 11. 20:38
 4/6 anonim válasza:
fővárosihoz jelentkezel?
2012. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az a kérdésem, hogy ha szemüveges az illető akkor ugye az kizáró ok... De a kontaktlencse? S a színtévesztőség?
2013. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, a színtévesztés kizáró ok. Ha esetleg olyan kis mértékű, hogy meg tudod csinálni a színtévesztő tesztet, akkor nincs baj szerintem.


Van ennek konkrét neve is, de nem ugrik be, szóval itt egy link amivel ellenőrizheted.


[link]

2013. márc. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!