Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnevetségeseb...

Mi volt életed legnevetségesebb szituációja/beszólása?

Figyelt kérdés
Vagy haverod beszólása, amin még ma is mosolyogsz, estébé. Nevetessetek meg.:D
2009. aug. 12. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy programozás órán volt: pizzaautomatát kellett csinálni, és írtam a feltéteket: sonka ananász sajt pepperóni garnéla... haverom leste az enyémet, felháborodva megszólal: "Garnéla??? Az mi a rák???" LOL XDXD
2009. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

házibuli volt...elment az áram...tök csend...mindenki néz előre a sötétben....egyszer csak barátnőm felvisit...hol a humatál???(hamutál) xDDD


Ez nem vicces igy leirva...de akkkor ott hat órán keresztül sirtam a nevetéstől :D

2009. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

valamelyik nap..egyedül itthon ^^

kb hajnali fél 4 környékén..még tv-t néztem..x)egyszercsak arra lettem figyelmes hogy valaki van még rajtam kívül a szobámba..valami mocorgot..felkapcsoltam a villanyt..néztem a villanyt..és akkor láttam meg hogy a szekrényem tetején lévő energiaitalos dobozokon valami zöld van...akkor láttam meg hogy egy sáska..de basszus majdnem akkora volt mint a mutatóujjam..perszee egy órát csatáztam vele mert kemotoxot nem tartunk itthon (-.-")..hajlakkal akartam lefujni :D:D:D

hátfujtam..igrált ide oda..egyszer elkezdtem bőgni..mert undorodom az izeltlábúktól..és felhivtam a haveromat(aki szinte a már a Bátyám)..hogy mit csináljak vele?...ő mondta hogy nyissam ki az ajtót..jó kinyitottam..egy egyszerű mozdulattal papirzsepivel összenyomta...fleeeeeeeee..aztán néz rám..és kérdezi balta arcal "komolyan ezért hívtál ide hajnali fél ötkor?"..én meg ellröhögtem magam és mondtam hogy "igeeeeen" :D:D:D

aztán hazaküldtem aludni :D:D:D

nemértem hogy hogy lehetek ilyen besza.ri?..amugy azóta tulzottam nem járok a szobámba..kiirtam az ajtómra h "Rém-Room" ..és becsuktam az ajtót...mert ugye van külön gépes szobám..és ittis van ágy..hát belegondolok vérciki :D

13/l

2009. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

jaj..javítáás :D

*ő mondta hogy nyissam ki az ajtót..jó kinyitottam..az éjszaka közepén eljött hozzám..besétált a szobámba és egy egyszerű mozdulattal papirzsepivel összenyomta..

..jah bocsi h soklett.. :D:D

2009. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most ez jut eszembe, amin a mai napig hangosan nevetek:

A multkor strandon voltunk, én meg nyakig beburkolózva törölközöben ultem és anyám meg azt mondja "Vedd már le magadról azt a törölközöt, úgy kukucskálsz onnan ki mint egy urge" XD

2009. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kint ebédeltünk még tegnap:D:D. És sok volt a légy...Anyám: Qrva legyek!!! :D Hát...utána már nem birtam többet enni,annyira nevettem:D
2009. aug. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőmmel néha elmegyünk egy kicsit "kommandózni",meglessük,hogy a pasim miért nem jön még mindig hajnali 1 órakor.Aztán egyszer egy ilyen kommandó alkalmával beletolattunk egy aknába.Persze nem tudtunk vele mit kezdeni,hát kit is hívjunk hajnalban?Szóltunk a pasimnak,aki jött a haverjaival és természetesen egyből kérdezték,hogy mit kerestünk a szórakozóhely mögött,ahonnan ők már kb. 1,5 órája elmentek discoba? :S Kicsit sem volt égő.

Aztán nekem is volt olyan,hogy egy hatalmas pók szaladgált a szőnyegemen,és olyan gyors volt,hogy nem tudtam lecsapni.Átmásztam a székről az ágyamra és sírtam.Aztán kopogtam a falon keresztül az apukámnak,de nem hallotta.Akkor még jobban sírtam,aztán szereztem egy újságot,összecsavartam és addig ütöttem,míg apró darabokra nem hullottak a lábai...

2010. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!