Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy egy 15 éves lány belül, érzelmileg érettebb, mint a korabeliek?

Figyelt kérdés

Ùgy értem nagyon mély érzései vannak, stb.

Ez normális?

Ti hisztek a lélek továbbélésében? Bocsánat, ha ez nem idetartozik.



2012. nov. 4. 23:05
 1/2 /Anita_'94/ ***** válasza:

Biztos, hogy van ilyen, de a legtöbbször inkább arról van szó, hogy csak ő hiszi magát érettebbnek a többieknél.

És igen, hiszem, hogy a testem halálával nem szűnök meg létezni :)

2012. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lehetséges. De az is lehet hogy csak úgy tűnik, mert például az én osztálytársaim néha olyanok tudnak lenni hogy egyszerűen fel nem tudom fogni mi bajuk van, na akkor én is érettebbnek érzem magam, viszont van olyan hogy tök normálisak. Valószínűleg az lehet a baj, hogy van néhány agyatlan akik mellett csak úgy lehet létezni ha lesüllyedünk az ő szintjükre és akkor máris mindenki olyannak lát minket is. Gondolj csak bele ha látsz valakit hülyén viselkedni, lehet hogy csak azért van mert ott van mellette egy másik hülye.

Próbáltam érthetően fogalmazni.

A másik, a lélek továbbélése megkérdőjelezhetetlen a lélek ugyanis örökké él. Elpusztíthatatlan. Erről mellesleg elég sokat tudok, ha érdekel írj privátot!

Üdv:KDzs-2-0-0-0

2012. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!